Vyznate sa v muzoch?

Príspevok v téme: Vyznate sa v muzoch?
krk1

Prosim vas o radu. Som strasne osamela.Moj problem je v tom ,ze mam uz 22 a este som nemala frajera.To by az tak nevadilo ,ale ked mi stale pribuzni hovoria,ze mna asi nikto nechce.Ved sa po mne pozeraju vseliaki muzi aj z okolia a potom mi doma povedia,ze to nic neznamena a nech si nenamyslam.Som pekne ,mlade dievca a mam z toho depresie.Problem je v tom,ze uz nemam odvahu.Lebo si myslim,ze asi maju pravdu.To naozaj sa nikomu nemozem pacit?ňTak som v pritomnosti chlapov ako poleno a snazim sa,aby si ma radsej nevsimli,lebo by to aj tak nepomohlo a este by som bola aj sklamana.
Poradte mi

Ivulik66

hej myslím, si že ked sa tvárime nedobytne(síce je to z hanblivosti, trošku si držíme odstup, teda u mňa ja potrebujem trošku viac spoznať človeka aby som vedela, či sa mu dá dôverovať a dokážem sa otvoriť). muži to vnímajú inak,si môžu myslieť, že sme namyslené, ale opak je pravdou :(

Ivulik66

ahoj krk1, to som ja ako dobrovolník v takej organizácií, a ON tam prišiel ako kamoš pomôcť tomu režisérovi. Ten chalan (rež. - je na nete) ale neviem, je mi to také blbé mu písať ked sa nepoznáme iba sme sa videli na tej akcií. a čo by som mu napísala, ahoj pozdravujem suseda? :D nechcem to cez viaceré osoby riešiť. a aj tak neviem čo to znamenalo z jeho strany a či by si ma po mesiaci pamätal:(

winki

krk, mna sa raz jeden kamarát pýtal, že prečo sa vždy tvárime tak nedobytne. Že on má veľký problém len tak ísť za nejakou babou čo sa mu napr v bare alebo na party páči a osloviť ju. Že prečo to všetko nechávame na nich a len sedíme a tvárime sa, že máme okolo sebe múr.

krk1

Co keby si sa dala k tym dobrovolnikom?
Toho rezisera urcite poznaju a mohla by si tak zistit,kde byva a ako sa vola.Potom by si ho mohla niekde stretnut.
Ja si to uz tak dlho hovorim,ze vsak otoc sa ,otoc sa a stale nic,som ako prikovana.
Podla Teba to moze byt prekazka pre muza ,aby sa zoznamil so mnou ,ked ho ignorujem?
Vzdy som si myslela,ze chlap ma prist...
Tento aj raz prisiel,ale ja si neviem pomoct.
Ale v tom mas pravdu,ze ja mam aspon moznost,ked ho vidam a Ty ani to .

arman - to mas pravdu,ze sebavedomy... aj ja mam pocit,ze tym nieco ani nie skryva alebo kompenzuje.
Viem aj ja mam problem, uz ani neviem ako vznikol,velmi to chcem premoct ,ale cim viac cvicim a snazim sa,tym menej sa mi dari.Moze sa to vobec este zlepsit?

Ivulik66

ahoj :) krk1, skús to, ak pôjdeš okolo neho, nehanbi sa, skús si hovoriť, nebojím, sa nemám strach, ved je človek ako každý iní. aspoň niečo skús, ty máš možnosť, kedže ho stretávaš, no ja nemám (čo mi je veľmi ľúto, som nahnevavá), lebo neviem kde by som ho stretla :( :(. drž sa :)

arman

krk1, to ze je sebavedomy navonok, neznamena, ze je sebavedomy vnutri, teda ked ide o prejav citov. Casto je to len maska, obal... aby ludia nevideli, ze vnutri je napriklad prilis citlivy, tak sa naucil budit vacsi respekt. Sice je sebavedomy vo vela veciach, a vie vela vybavit, ale ked ma zrazu dat najavo, ze sa mu pacis, mozno je bojazlivy zajko. To je celkom mozne, a je to podla mna dost caste. :-) Ale samozrejme, hrozi, ze to tak vobec nemusi byt, cez net sa proste neda odhadnut iny clovek.
V kazdom pripade, neries jeho. Aky je. Ries seba, pytaj sa... preco som taka, ze mam strach prejavit sa? Prejavit city? Preco sa hanbim? Stale sa pytaj samej seba a hladaj odpoved. Lebo to ti vlastne dava najavo, ze si vnutri zranena... proste niesi zdrava. Zdravy clovek ma aj zdrave city. Takze ber to ako prilezitost popracovat na sebe.

Ivulik66

inak k tomu čo si spomínala o spolužiačkách, že majú vzťahy, tak ja som takisto na tom, že ja nič, a každý má už niekoho, býv. spolužiak sa dokonca min. sobotu ženil... človek sa cíti divne :(. človek by aj chcel vzťah, ale ked to je takto, že nič sa ďalej neposúva. k tomu chalanovi, to ako ja som dobrovolník a ON prišiel s kamarátom (režisérom takého projektu na ktorom som ho stretla) na naše dobrovolnícke stretnutie. a od nás dobrovolníkov nevie nikto, kto to bol. iba viem, že toho režiséra je ON nový sused na baráku nič viac :/ :(.

krk1

Presne tak,clovek potom si uz vobec neveri.
Ja toho ,cona neho myslim stretavam,len sina neoh netrufam.Mam pocit,ze by som mu nestacila.Je sebavedomy a ja nemam ziadne skusenosti,ani sa nevyznam v muzoch.Jeho sa hrozne hanbim a vyzeram ,ze je pre mna vzduch.S tym uz nic nespravim.Bojim sa ,ze ak sa usmejem,co nedokazem, tak ma bude chciet len dostat ak vobec a uplne sa znemoznim.
Poznas taky pocit?A ti ludia,co tam vtedy boli toho muza nepoznaju?Alebo nemaju nejaky zoznam tych dobrovolnikov?
Ze by si sla na niec podobne a tam by ste sa mozno stretli?

Ivulik66

ahoj krk1, ano to je pravda, že človek nedokáže ovplyvniť aby sa druhý donho zaľubil. nedá sa to. celkovo ti chápem, pretože, ja nechápem prečo niekomu osud alebo kto to riadi, dopraje lásku, pekný vzťah, a druhému nič. ja som tiež stretla takého muža, že sme po sebe stále pozerali, a na tretí deň sa stretli na takom posedení dobrovolníkov, tam prišiel, ako nebavili sme sa ani nič, bol dalej odo mňa, ale ked odchádzal pozdravil ostatných aufwiedersen, a ako bol pri mne tak ahoj, ja: ahoj :). neviem, kto to je, nič neviem o nom. ani či to niečo znamenalo. ja by som ho veľmi rada videla, stretla, ale žial mne to nieje dopriate, len nechápem prečo. tak by som bola rada... :(