Vyznate sa v muzoch?

Príspevok v téme: Vyznate sa v muzoch?
krk1

Prosim vas o radu. Som strasne osamela.Moj problem je v tom ,ze mam uz 22 a este som nemala frajera.To by az tak nevadilo ,ale ked mi stale pribuzni hovoria,ze mna asi nikto nechce.Ved sa po mne pozeraju vseliaki muzi aj z okolia a potom mi doma povedia,ze to nic neznamena a nech si nenamyslam.Som pekne ,mlade dievca a mam z toho depresie.Problem je v tom,ze uz nemam odvahu.Lebo si myslim,ze asi maju pravdu.To naozaj sa nikomu nemozem pacit?ňTak som v pritomnosti chlapov ako poleno a snazim sa,aby si ma radsej nevsimli,lebo by to aj tak nepomohlo a este by som bola aj sklamana.
Poradte mi

Lokerr

Napr ja zenu neoslovim pokial mi neda signal :D , nejaky podnet inac si myslim ze nema zaujem je zadana alebo kopec inich veci.

arman

Inak podla mna, mylne sa domnievas, ze vo vztahu tu odvahu ziskas, ked ju muz bude mat za teba, oslovi ta, a cely vas vztah bude vlastne dosledok jeho odvahy a iniciativy.
Ziadnu odvahu, ani skusenosti neziskas, a po rozchode budes presne tam, kde si teraz, navyse este mozno zo zlomenym srdcom.
To len aby si si nemyslela, ze cakanim, az bude ten odvazny on, sa nieco vyriesi. :-)

youki

krk1: a ako sa chces dozvediet, ci ma zaujem ked sa mu vyhybas. Malokto vie odhadnut cloveka len tak z nicoho.
A ty by si sa odhodlala oslovit niekoho, ked sa ti vyhyba aj ked len pohladom?
Mozno sa aj boji osovit ta, ked sa nanho ani nepozries, ze by ta len obtazoval.

ivka22

ahoj krk1, ja mám tiež rovnaký problém. Mne keď sa niekto páči, tak bud toho človeka vidím prvý a posledný krát. alebo teraz naposledy sme s takým chalanom po sebe pozerali, o dva dni neskôr prišiel na stretnutie kde chodíme ako dobrovolníci, a pri odchode, pozdravil ostatných aufwiedersen, a ako bol pri mne tak ahoj.ja ahoj. chcela by som ho stretnúť nájsť, ale žial neviem už kde hľadať.

krk1

Problem mam ,ze soom placha koli nedostatku skusenosti ,ktore koli tomu ani nemozem nadobudnut.Chcela by som mat vztah,ale je to tazke.Nevim odhadnut ludi a neviem ci by ma aj on chcel a co keby si myslel nieco zle o mne ?Ze sa nukam.

youki

este doplnenie: ktory z tychto problemov vlastne riesis?
1. nerozumies muzom (nazov temy)
2. nemas vztah a chces
3. znami sa ti snazia planovat zivot
4. mas nizke sebavedomie
... skus si to premysliet, mozno naozaj ani nemas ziadny problem. Ale ak mas, musis identifikovat, co to je, aby si to mohla riesit.

youki

ked som si poriadne precital prvy prispevok, v ktorom pises ze tebe by to ani nevadilo ale rodicia ...
To ze nekonas podla toho, co si rodicia/pribuzni myslia nie je tvoj problem ale ich. Hadam nechces aby ti diktovali co mas robit. A hlavne: komu sa prisposobujes, tomu davas moc nad tebou rozhodovat - to ti moze viac uskodit, lebo kazdy mame inu cestu.
Mas depresie z toho, ze si nemala vztah, alebo ze ti ho stale pribuzni komentuju. Zamysli sa, ci chces zit podla seba alebo podla druhych.
A normalny chalan sa nebude snazit o dievca, ktore sa mu snazi vyhnut.

AdamKrt

A predstav si, ze rovnako zmysla aj dost velka cast plachych muzov.

Potom su typy muzov ala lovec. Co je vacsinou nejaky kurevnik, ktoremu staci, ze si nejaku vyhliadne a bude ho oblbovat, kym mu dana zena nepodlahne.

Sama si nikoho aktivne nehladas a len cakas. Ano, mozes sa dockat, ale skor len nejakeho hovada a i to zvacsa caka na signal.

Preco nepreberies sama aktivitu a nehladas si Ty, toho, koho Ty chces...? A nie cakat, co spadne z neba.

Chod na zoznamka.sk alebo partneri.sk, daj si inzerat a mozes si vyberat.

lulu22

krk, načo si vôbec berieš názor tých, čo máš doma, k srdcu?? keby ťa mali radi, tak ti povedia niečo, čo ťa povzbudí a snažili by sa na tebe nájsť to pekné !
Kašli na ich názor, riaď sa len tým čo si ty sama o sebe myslíš a ako sa cítiš.. ak sa ti niekto zapáči, pokúsa o kontakt.. nič tým nestratíš : )