Podviedol som

Príspevok v téme: Podviedol som
Zdenci

Očakávam ukameňovanie ! Klamal som, sklamal som a padol som na dno :( Osobne sa považujem za citlivého, úprimného, a verného muža. Avšak sklamal som sám seba, zničil som svoje hodnoty, spravil som to začo som odsudzoval druhých. To čo sa neodpúšta ako tu píšete a ako by to asi malo byť. Vztah s priatelkou mám 3,5 roka vekový rozdiel medzi nami je 2roky. Ja pracujem a ona študuje. Zopár krát sme mali krízu vždy sme si ju však vyrozprávali... sex sme v podstate mali pravidelne, možem povedať že išlo o ideálny vztah až na moju tvrdohlavost sem tam. Sme zasnúbený, a chystáme svadbu. Avšak nedávno som mal potrebu nadviazat kontakt z jednou osobou, z písania na sexualne témy, nejaké sprosté harašenie bolo stretnutie. A to sa nemalo stat :( ...teraz už darmo plakat nad rozliatym mliekom, v danej chvíli v daný moment to bolo niečo nové a iné. Zrazu asi zafungovalo že ked sa kokot postaví rozum sa zastaví. Stalo sa to ako som už písal, išlo o krátky sex, pre mna len sex :( Priatelka zrazu objavila fotky ktoré my ona posielala cez net, bola tam holá... vtedy som sa vyhovoril že to je z netu, potom už došla nato že to nie je tak a že som sa s tým dievčatom stretol, znova som klamal lebo som povedal že sme sa len stretli. A ked už prišlo na všetko už som vedel že je koniec, musel som priznat kartu. Bolo to najtahšie čo som kedy povedal... Nával hnevu, kriku plaču...bol neskutočný :( Cítil som sa ako nikto, plakal som a prosil som o odpustenie, ležal som na zemi v tráve a nevládol som, bál som sa aby sa nezrútila , bál som sa konca :( Zrazu som bola malé ustráchané hovienko a nie velký frajer z facebooku čo vypisoval sexualné hlášky :( Hanbím sa sám za seba, hanbím sa a preklínam sa zato že som ublížil osobe ktorá mi dala všetko , ktorá sa o mna starala a zaujimala sa o mna, ktorá ma usmernila, tá ktorej rodina ma prijala ako vlastného syna. A teraz ženy počúvajte , to ako vy stále píšete že kto spravil raz , spraví znova, a že kto miloval by toto nespravil a podobne. Ja stále milujem a verte mi že chcem dalej milovat, a hnusí sa mi už len ta predstava čo som spravil, hanbil som sa hnil ked mi priatelka čítala diskusiu medzi mnou a tou ženou s ktorou som ju podviedol. Neobhajujem sa , spravil som to pri plnom vedomí...ale dal by som život zato aby som to mohol vrátit, dal by som život zato aby sa moja priatelka netrápila tak ako sa trápila....vyjadrite sa rád odpoviem.

winki

Ty by si priateľke odpustil?

To či niekto odpustí alebo neodpustí závisí od veľa fkatorov: 1. som nato schopná zabudnúť a nevykrikovať to pri každej hádke?

2. Bolo to naozaj len jednorázovo:
3. Vyplynula tá nevere z nejakých problémov vo vzťahu, alebo to bol jednoducho len skrat človeka?
4. Či som si tým vzťahom naozaj aj po tomto istá a či mi ten človek dokáže, že to má zmysel odpustiť
5. Veľa robí aj povaha a zásady dotyčného, jeho predošlé skúsenosti a zážitky. Ten komu sa to stalo prvykrát odpustí oveľa ľahšie ako ten komu sa niečo také stalo aj v predošlom vzťahu, alebo v rodine.

arman

Necital som prispevky, ale nechapem, ako tu moze byt 100 prispevkov. Vsak k tomuto sa proste neda vyjadrit. Daju sa spravit dve veci, bud ho lutovat, alebo odsudit. Obidve su ubohe. Keby to tu bolo plne mudrych ludi, co nezabijaju na nete cas, tak tato tema ostane prazda. :-)

Carie

Tento prispevok je napisany v duchu, ze ty zo seba robis chudacika, nebodaj ta mame lutovat, lebo ty si ta obet. Sam priznavas, ze sa o teba starala, dala ti prve posledne, ty si od samej radosti balil kurvy na facebooku, stretal si sa, kurvil si sa, fotil si ju nahu (alebo si od nej drankal jej nahe fotky) aby si si nad nimi mohol honit a ukazovat kamosom jaku kurvu fikas. Ked ti ich nasla, klamal si ju a klamal a klamal a klamal, az ked si bol usvedceny a nedalo sa zatlkat tak si bol nuteny sa priznat. Bolo ti uplne jedno, ze svojej priatelke tym strasne ublizis, sam hovoris, ze sa zrutila, dobre si vedel ze sa to stane az na to dojde, bolo ti to ale sumafuk, omocit si do kurvy ti bolo daleko prednejsie a dolezitejsie ako brat ohlad na tvoju priatelku. Aky je rozdiel medzi tym, co si robil a tym, keby si ju dokopal a roztrieskal jej hlavu o beton? velky nie, pretoze aj psychicke aj fyzicke tyranie je neznesitelne. Ty si tym, ze si sa poza jej chrbat kurvil ju tyral psychicky. Mas pravdu, ty naozaj milujes, naschval si ale nenapisal koho, pretoze je to jasne - len sameho seba. Teraz sa bojis, ze prides o svoj standart, o sluzku ktora sa o teba stara, vari ti, pere, zehli, ak nahodou nejaka tvoja kurva nemoze, tak mas vzdy istotu v tom, ze ti da aspon ona. A teraz je vazne ohrozene, ze o tuto svoju sluzku a sex zadarmo dojdes, co sa ti teda vobec nelubi, lebo ta tvoja kurvicka ti to asi robit nebude. Neviem, ci s tebou tvoja ostane alebo nie, ak by aj hej, mozes pocitat s tym, ze toto je zaciatok konca, uz nikdy to nebude pekne, uz nikdy ti nebude verit, budete sa stale viac hadat a skor ci neskor to aj tak skonci rozchodom. Mam znameho, mali so zenou nadherny vztah, boli zohrany. Podvadzal ju, dosla na to, takisto ju to neskutocne ranilo. Nerozisla sa s nim hned, nejaky cas s nim este bola, ale ta rana v jej vnutri bola tak strasne hlboka, ze sa cez to nikdy nepreniesla. Nasla si milenca a odisla od neho. A on ma odvtedy kratkodobe vztahy, nevie si najst niekoho, kto by k nemu tak pasoval ako ona. Nehovoriac o tom, ze aj teraz ma problemy s vernostou, po rozvode si zase nasiel dve baby naraz a obe klamal. Kto je raz bezcharakterna svina ktora len kazdeho vyuziva, nikdy ale fakt nikdy iny nebude. A to si aj ty.