Vibracna plosina

arrii

ja chodim na vybracnu plosinu do solarka a je to super, nie som tlsta mam 55kg pri 170cm. Je ale dolezite aby si mala aspon prvych 3krat trenerku ktora ti vysvetli spravne drzanie tela a pripravi plan. Ja chodim na originalnu od power-plate, pocula som ze tie lacnejsie niesu take dobre ale neviem aky je v tom rozdiel. V kazdom pripade zacni len pod dozorom trenera! A co je dolezite, musis byt 100% zdrava.

Dada235

Na každého môže plošina pôsobiť inak, preto by som slečne odporúčala aby ju najskôr vyskúšala 3-4 krát vo fitness centre a až potom sa rozhodla či ju kúpiť alebo nie.

Aprílka

Vybračná plošina je super vec, pekne vyformuje u niektorých zmizne aj celulitída. Rozhodla som sa, že si ju idem kúpiť :)

No ja poznám zatiaľ iba ľudí, ktorým vyhovovala a aj takú babu, čo na nej vydržala 40 minút :D

inga2

ja tiež nemam veru dobre skusenosti s tou vibračnou plošinou.kupila som si na začiatok 10 x a už po prvom raze ma bolel žaludok aj ladviny,
vyskušala som druhy krat a boleli ma k tomu ešte aj lopatky alebo teda chrbtica hrudna.a to som cvičila pri trenerke a povedala mi,že niekotri takto reaguju,hlavne ti čo necvičia a hned na to idu.
že je to vhodnejšie pre ludi,kotri už cvičia ,takže teraz cvičim a nechodim zatial na tu plošinu,necitila som sa dobre pri tom,tak načo pokušat.

jako

no, tuku mam na sebe este dost ale obezna nie som. skor som to chcela na spevnenie postavy. Dakujem velmi pekne za skusenosti, v zivote by ma nenapadlo, ze by mi mohla plosina rozhadzat vnutornosti. radsej najskor vyskusam jeden krat a potom uvidim.

siminka

jako, ja som zacala chodit na vibracnu plosinu, hlavne na celulitidu :D bola som este len tri krat, mam predplatene este dalsich 17 krát tak dufam ze uvidim nejake vysledky..
dada 235..ja niesom tiez obalena tukom a mne to problemy nerobilo, trochu som zaludok citila ked som tam stala ale inak v pohode, ja by som vydrzala este aj dalsich 10 minut :D

Dada235

Ahoj, ja som vibračnú plošinu vyskúšala vo fitnesscentre. Prvý aj posledný krát. Ide o to, akú máš postavu. Ak si obalená tukom, potom áno, ak máš tuku mene a ide ti hlavne o spevnenie tak nie. ja som ten druhý prípad. Na plošine som mala byť na plošine podľa odporúčaní 10 minút ale už po 2 minútach aj pri nízkej intenzite vibrácii ma všetko začalo bolieť. A tým nemyslím svaly, ale vnútornosti. Doslova. A najhoršie to bolo s obličkami ktoré ma potom boleli ešte dobré 3 hodiny. Tá bolesť bola taká neznesiteľná, že som sa skoro rozplakala. Po 7 minútach som to nadobro vzdala a s ťažkosťami som zišla dolu a bola som rada že konečne sedím. Takže ako som povedala, odporúčam len tým, čo majú na sebe veľa tuku.