Praskanie dlaní + svrbenie - že vraj plesen /Aspergilus /

Príspevok v téme: Praskanie dlaní + svrbenie - že vraj plesen /Aspergilus /
Aspergilus

Dobrý den,
velmi potrebujem vašu pomoc,
praskajú mi dlane, koža sa mi odlupuje a niekedy prasknú až tak že to dosť bolí.a najhoršie na tom je že to strašne svrbí. bol som už asi 5 krát pri kožnej a ona mi stále dáva nejaké maste a raz mi dala aj tabletky...ale mam to uz pol rok a nič nezaberá.Keď mi odobrala šupiny s dlane tak prišli výsledky že je to pleseň...nejaký Aspergilus.....ale druhý názov si napamatám...ale povedala že to bude asi s mokrého dreva.
Neviem čo stým mám už robiť...
POMOZTE PROSIM...
Dakujem

Ospravedlnujem sa ze som to napísal aj do príspevku a aj som vytvoril novú tému ale chcem aby si to niekto všimol...lebo som s toho zúfalý....

samorast

Maros, kedze bol odobrany material a preskumany laboratorne, tak snad sa to da povazovat za vysetrene, najma ked prisiel aj konkretny vysledok, ze ano...
Diagnozu ma stanovenu, uz ju len vyliecit, ze ano...

analyn

skus si ruky parkrat za den oplachnut s obycajnym octom a nechat volne uschnut. Ocot je ucinny na plecen, a zaroven je dobry proti svrbeniu.

zips

Aspergilus, mal by si sa preliecit celkovo uzivanim antimykotika proti aspergilom. Lekarka nech ti predpise, vsak na to tam je. Napriklad antimykotikum itrakonazol. Kupit to nekupis, je to na predpis. Ako to vlastne chce tvoja lekarka riesit?