Veľmi nízka hladina bielych krviniek

ladycat

Mne dnes zistili tiez zníženú hladinu bielych krviniek. Isla som k Dr preto, ze stale chudnem, aj napriek nezmenenemu stravovaniu, dokonca som pridala viac zeleniny a ovocia. Lenže mam 152cm a vážim 41,5kg (ani nie pred rokom som vážila 53kg) Za svoj zivot som mala najmenej 47kg (aj to len pri účelovom "chudnutí"). Cítm sa stale unavená, zacali ma bolieť strašne kolena, zle mi trávi, mávam mdloby a zle spávam. Chorá som nebola uz dva roky, ani som nemala v poslednej dobe ziadne vírusy. Aj napriek tomu stale viac chudnem. Ostatne krvné testy vsetky v poriadku. Tak ja nerozumiem, z čoho to je :-(

ladycat

Mne dnes zistili tiez zníženú hladinu bielych krviniek. Isla som k Dr preto, ze stale chudnem, aj napriek nezmenenemu stravovaniu, dokonca som pridala viac zeleniny a ovocia. Lenže mam 152cm a vážim 41,5kg (ani nie pred rokom som vážila 53kg) Za svoj zivot som mala najmenej 47kg (aj to len pri účelovom "chudnutí"). Cítm sa stale unavená, zacali ma bolieť strašne kolena, zle mi trávi, mávam mdloby a zle spávam. Chorá som nebola uz dva roky, ani som nemala v poslednej dobe ziadne vírusy. Aj napriek tomu stale viac chudnem. Ostatne krvné testy vsetky v poriadku. Tak ja nerozumiem, z čoho to je :-(

RNG

Podvyziva a telesna vaha nie su nevyhnutne spojene. Mozes byt podvyzivena na niektore latky, lebo nemas schopnost ich poriadne absorbovat alebo spracovat v tele.
Plesne a candida je cely cas okolo nas aj v nas, problem je len ked sa premnozia alebo dokonca dostane do krvi a cez krvny obeh do roznych organov.
A to sa zialbohu stava dost casto a lekari to povacsine neadresuju. Preto to tu spominam a pripadne aj prostriedky proti tomu.Najma take, co si clovek moze zaobstarat bez lekarskeho predpisu a pouzivat bez obav o skodlive postranne nasledky.
Keby lekari pouzivali aj tieto ucinne prostriedky, nestracal by som cas sem pisat. Lenze oni pouzivaju vylucne produkty farmacie(cest vzacnym vynimkam), co su spravidla dnes patentovane umele chemikalie, ktore nikdy v prirode predtym neexistovali, tj su de fakto chemicke zamorenie.

A keby lekari vedeli vzdy vyriesit zdravotne problemy, tak by ani toto forum zrejme vobec neexistovalo.

tina78

inak citam od RNG ze to moze byt podvyzivou

ja mam 176cm a vazim len 55kg aj doktorka mi povedala ze mam pribrat ale ja sa dost zdravo stravujem koli SM
takze nemam ani z coho pribrat

tina78

dobry den aj mne zistili nizku hladinu bielych krviniek ale ja ju mam stale nizku, uzivala som B6, kys listovu vsetko mozne a stale mam 2,5
chcu mi dat liecbu na tysabri ale musim mat hladinu leukocitov aspon 4
chora nebyvam tak neviem preco je to tak

RNG

Ja si nemyslim, ze za vsetkym su plesne, len tu spominam to, co lekari obvykle nespominaju a predsa existuje.A dost casto, takze to stoji za zmienku.
A uviedol som aj ine priciny, spojene s vyzivou a travenim.
Ja sa tu nijak nesnazim nahradit haematologov, len dodat to, co obvykle zatial este nerobia.

llek

Najprv obasnit pricinu!!!. Preco si RNG myslis, ze vsetko su len plesne , zamorenie aco ja viem co. Zmeny v krvnom obraze maju svoju pricinu, ak nejde o laboratornu chybu a nejake odplesnovanie to nevyriesi

RNG

Okrem roznych nakaz a mozneho zamorenia ,casto je to vysledok zaplesneneho tela, kde poskodena kostna dren neprodukuje dost platnicie a krviniek. Na to pomoze brat z do;plnkov protiplesnove/pritikandidove, ako GSE, oreganovy olej, kokosovy olej a enzym Candex.
Alebo zle travenie a podvyzivenost, diety, privela cukrov a nedostatok vlasknin, a podobne

llek

Môže to byt vazne a nemusi, z tychto informacii co si uviedla to nikto viac nepovie. Ja by som ten krvny obraz zopakovala (moze byt chybny vysledok), ak sa to potvrdi tak by to chcelo doriesenie cez hematologa.

akzt

presné hodnoty si už nepametám, zatiaľ ma len doktorka informovala telefonicky a z toho som si ich nezapametala, nie žiadne vírusové ochorenie som neprekonala už dlhšiu dobu. môže to byť aj niečo vážne?