Padanie vlasov

ANGEL-DEMON

apropo k ZINKU - od kožneho, ktorý odporuča... (lebo biznis) on povie
ze "ale tento obsahuje viac mg...ako ten z lekarne..."
ten co mi kozna hovorila ze si mam kupit ma 30mg, a "10 TBL stoji 10 euro" čo ti je**b****eeeee !!!!!!
kupim si zinok za 3-4 eurá vyhodne balenie 100tbl (15mg), dám si ráno večer a mám dennu dávku...
a kedže je ťažký na žaludok pochopitelne ho nejem na lačno.. ale pekne po ranajkach a po večeri...

kika64

mne pomohli vitaminy amitamin® Hair Plus, vlasy mi prestali padat do dvoch mesiacov aj mi dost zhustli, plus zinok extra k nim som mala

Syno

zacat samponom proti vypadavaniu ale zaroven upravit jedalnicek, jest viac ovocia, zelenina, tiez zavisi na tom ako sa o vlasy staras, nezehlit ich, nekulmovat, atd.
www.nanogen.sk
tu je dobry clanok

ella-1

najlepšie je skočiť ku kožnému, povedať aký je problém. mne predpísal zinok a dáku mastičku. od tej doby je to lepšie, ale zinok je ťažký na žalúdok aspoň pre mňa

Perzefone

Baby namiesto drahých samponov skuste radšej nejaký sampon na citlivú pokožku, napr. Balea med, pretože vlasi môzu padat aj z toho ze je pokožka drazdena chemikaliami obsiahnutými sice v super drahých samponoch ale baza na ktorej su vyrobene je zhruba rovnaka

michaela12

Ahojte, máte niekto skúsenosti s tabletami od maxi vita - Zdravé vlasy, nechty a pokožka? pomáhajú??? ďakujem

muchotravka7

mne ked nadmerne padali vlasy, nepomahali mi ziadne tabletky, skusala som revalid i panthenol, mala som aj nejaky drahy sampon z lekarne a ziadne vysledky... potom som si kupila kofeinovy sampon Creasoin od TRINITY a po 2-3 umytiach vlasy padali ovela menej... kofeinovy sampon ma v sortimente aj Alverde, je tiez ucinny, aj ked trochu menej peni, ale to sa da prezit, fakt odporucam skusit kofeinovy sampon predtym ako sa zacnete dopovat tabletkami...

Zaran

Ja som Revalid brala na vlasy je síce fajn ale začala som z neho priberať,čo rozhodne nepotrebujem!!!(to isté písalo viac ľudí na iných forach)tak som ho vylúčila,zajtra si idem kúpiť Das Gesunde plus,čítala som o ňom dobre ohlasy tak uvidíme.

User_37597

zeny vy tu bud napisete ze ppo par dnoch bol vidiet rozdiel alebo napisete na 4 den pouzivania ze vam to nepomaha..sa zobudte!!!
predsa ked sa vam zlomi noha,nezahoji sa to za 3 hodiny.tak isto treb auvazovat aj o padani vlasov.cakajte vysledky tak najskor o mesiac,dva alebo tri!