kde to speje....

Príspevok v téme: kde to speje....
mimba

Dobry den vospolok...moje problemi sa odvijaju z roboty..v praci mam ten problem ze sa najdu ludia ktory po mne skacu a zosmiesnuju ma...ja sa im vsak neviem postavit a povedat si vlastny nazor aj ked viem co by v turanu povedala mne sa vsak spravi hrca v hrdle a zasekne ma...moj majster je totalny chudak ponizuje vela ludi z firmy a ja mu mam chut uz konecne nieco povedat no vzdy ma zastavi spominany problem...snazim sa aj vychadzat s ludmi ked sii nemozem pomoct ale to su take ohovaracne tipy a ja uz chodim s odporom do roboty...a dnes?je problem najist si nieco ine..a to mozno pojdem do zahranicia...len neviem ako tam mam este zlvadnut tych par dalsich tyzdnov...a vyjadrit sa ako sa mi patri...dakujem ak mate niekto skusenosti tak ako ste to riesily?ignorovat to sa stale neda...

mimba

Ked ja uz som neraz tak chcela spravit odist,ale ten prijem ma najviac stve...neviem este ako aj so zahranicim...ak tak na jesen a to je este aj tri mesiace dovtedy a ja tak tuzim im uz povedat svoje je tam aj par dopohody ludi ale staly zamestnanci si o sebe myslia dost vela...ach boze..vkuse si niekoho beru do huby...

george303

Vitaj v divocine nazivanej spolocnost :D
Respekt si musis budovat od prvej sekundy nesmies nikomu dovolit ani nepriamo ta urazit ak sa oto niekto pokusi tak sneho treba urobit ukazkovy pripad co sa stane ak sa oto este niekto pokusi ...

Maoam

ak je to celkovy problem vo firme, kde si, tak jedinym riesenim je odist, zazilo to mnoho ludi

ci sa to da riesit, zavisi od vedenia, ale ked aj vedenie sikanuje, jedine odist, inak si znicis zdravie aj psychiku

ak mas moznost ist inam, hoci aj do zahranicia, posledne tyzdne chod proste na PN a ukaz im prostrednik (obrazne)