co zanamena usmev?

Príspevok v téme: co zanamena usmev?
человек

Tento tyzden sa mi uz druhy krat stalo ze sa na mna usmiala osoba cudzieho pohlavia. V jednom pripade to bolo v obchode ale to by som prikladal asi len pometenosti dotycnej osoby. Druhy pripad je ale komlikovanejsi:
Stal som sam pred studijnym oddelenim a postavilo sa vedla mna aj take celkom pekne dievca ktore vobec nepoznam. Povedala mi ahoj pricom sa mi pozerala do oci a este sa pri tom usmievala. Ja som sa trochu usmial tiez ved som neni az taky trulo a koniec koncov bolo prijemne byt aspon v takomto kontakte s inym clovekom. Potom som bol hned na rade a isiel som do miestnosti. Potom som ju videl az ked som ja vychadzal a ona vchadzala ale uz som jej nevenoval pozornost a trielil som inam.
Viete nemam ziadnych kamaratov (co ma stve dost velmi) a ani dievca (co ma stve trochu tiez (asi je to dosledok toho prveho)) som este nikdy nemal a to mam uz prosim pekne 21 rokov. Vobec sa nevyznam v ludskom spravania nedokazem odhadnut co tieto veci zanamenaju.
Bol by som rad keby mi tento ukaz niekto vedomejsi objasnil lebo take nieco sa mi nestalo prvy raz.

HEPBAK

Tak som dal na radu od Carie a precital som si cosi o tom Aspergerovom syndrome.
Doteraz som si myslel ze mam iba schyzoidnu osobnost kedze mi jeden internetovy test povedal ze to mam na 80% ale Aspergerov syndrom sa mi paci viac a tiez som sa docital ze ludia s tymto syndromom su casto nespravne diagnostikovani ako schyzoidne osobnosti.
Takze huraaa mam novu diagnozu. Mozno za nejaky cas bude v mode nieco ine tak si to potom zmenim :-)
Ale vazne naozaj som sa v tom dost nasiel aj ked na sto % si tym nemozem byt isty kedze clovek sa pri citani popisov takychto diagnoz zvykne najst v hocicom. To by som musel ist na seriozne testy ale potom by som to mal aj na papieri co nechcem lebo by som potom mohol mat problemy napriklad pri hladani zamestnania a tak.
Inak dakujem pekne za rozsirenie si obzorov :-)

HEPBAK

Dakujem za radu. Ano suhlasim bolo by velmi cudne keby dievca balilo niekoho koho vidi prvy raz v zivote. Ono to ani nebolo o tom ze by som si myslel ze ma chcela balit len som tuto moznost povazoval za otvorenu a nevedel som sa (alebo som sa nechcel) uzniest na tom ze to nic neznamenalo i ked som to povazoval za najpravdepodobnejsiu moznost.
Bola proste slusna a je zvyknuta byt mila na kazdeho. Tymto by som to povazoval z mojej strany za uzavrete.
Este raz dakujem mozno ste mi pomohli vyvarovat sa neprijemnostiam v buducnosti.

Carie

Nerozpitvavaj tak hrozne preco sa na teba usmiala a co to znamena, nie je to vobec dolezite. Ak sa ti to dievca paci, tak ju skus niekam pozvat.

Carie

Asi mas naozaj Aspergerov syndrom, prestuduj si o tom viac, aby si sa sam v sebe vyznal. Dobra sprava pre teba je, ze ludia ako ty sa sice moc nevyznaju v ludskom spravani, ale vekom sa to naucia. Tito ludia maju ale zaroven tendenciu mysliet si, ze ich chce osoba, ktora ich v skutocnosti nechce, tak si na to daj pozor. To, ze sa na teba to dievca usmialo a pozdravilo ta bolo zrejme preto, ze je to slusne. Denne sa usmejeme na viacerych ludi, lebo sa to slusi. Ja som bola vcera v kryokomore a stretla som tam babu, ktoru som tam stretla uz den predtym a vtedy sme aj trocha pokecali, a tiez sme sa v rámci pozdravu na seba usmiali. Ja si nemyslim, ze by ta ta divcina chcela balit, ked ta videla prvy krat v zivote, ale pacit si sa jej mohol, do hlavy jej nikto nevidi. Ak ju este stretnes, kludne to u nej mozes skusit, vsak bud to vyjde, alebo nie.

uz prestan

nemás nahodou 46 aniesi znudený z toho vecneho rozmyslania čo zase spraviš zle, ak si isty MN. z Vrb. nemusis zakladat primitívne temy,vieme čo si zac.

majkyy111

nechapem ako niekto dokaze tolko riesit a pisat kvoli takej somarine:D na teba sa este nikdy neusmiala ziadna baba? a mozno si mal na nose sopel a preto sa zasmiala ked sa na teba pozrela a nevedela len ako ti to povedat:DD

HEPBAK

Co sa tyka objasnenie tak tam navidim velku sancu. Jedina osoba ktora by to vedela objasnit je asi dotycna slecna aj to mozno nie celkom ak si to uz nepamata.
Mna len zaujima ako by to pochopil niekto iny to jest chcel by som sa viac vyznat v ludskom spravani (najma u osob opacneho pohlavia) a rad by som moj zazitok zuzitkoval ako skusenost. Ked si vsak moj zazitok neviem dobre interpretovat tak skusenost nie je ziadna.

Lumik

Ako ze sprostosti? Normalne napinave, tiez som si zacal lamat nad tym hlavu, ze co na tom vlastne bolo. Dufam, ze to tu niekto objasni.