co zanamena usmev?

Príspevok v téme: co zanamena usmev?
человек

Tento tyzden sa mi uz druhy krat stalo ze sa na mna usmiala osoba cudzieho pohlavia. V jednom pripade to bolo v obchode ale to by som prikladal asi len pometenosti dotycnej osoby. Druhy pripad je ale komlikovanejsi:
Stal som sam pred studijnym oddelenim a postavilo sa vedla mna aj take celkom pekne dievca ktore vobec nepoznam. Povedala mi ahoj pricom sa mi pozerala do oci a este sa pri tom usmievala. Ja som sa trochu usmial tiez ved som neni az taky trulo a koniec koncov bolo prijemne byt aspon v takomto kontakte s inym clovekom. Potom som bol hned na rade a isiel som do miestnosti. Potom som ju videl az ked som ja vychadzal a ona vchadzala ale uz som jej nevenoval pozornost a trielil som inam.
Viete nemam ziadnych kamaratov (co ma stve dost velmi) a ani dievca (co ma stve trochu tiez (asi je to dosledok toho prveho)) som este nikdy nemal a to mam uz prosim pekne 21 rokov. Vobec sa nevyznam v ludskom spravania nedokazem odhadnut co tieto veci zanamenaju.
Bol by som rad keby mi tento ukaz niekto vedomejsi objasnil lebo take nieco sa mi nestalo prvy raz.

mikkkaella

preco by si bol debil? nie si debil a takych ako ty je vela..len ty mas tu vyhodu, ze na teba sa dievcata usmievaju :) tak to proste vyuzi. ak sa ti bude nejaka pacit, skus sa s nou pustit do rozhovoru..a neboj sa, ved ak ju naozaj nepoznas, nemusi ta trapit, ak by si sa nejako strapnil :) ale podla mna sa nemas ako strapnit.. drzim palce!

HEPBAK

Dakujem za objasnenie asi mi len samota lezie na mozog.
A syndromy ma nezaujimaju. Ze som debil to viem a netreba mi vediet preco ked s tym aj tak nic nespravim (a to si pis ze nespravim)

wreck

asi mas miernu verziu aspergerovho syndromu.

nemuselo to znamena vobec nic a rovnako aj mohlo. tazko povedat. ak sa ti pacila, mohol si jej pri vychadzani povedat napriklad 'pockam ta'. ona by povedala 'dobre' alebo by sa len usmiala, mozno by zavrtela hlavou ako ze nechce.

a mozno ty ju nepoznas, ale ona teba ano. fakt tazko povedat, lebo len usmev samotny nemusi znamenat nic. niektori ludia sa uplne automaticky usmievaju na vsetkych.