vysadenie antikoncepcii

mimo9060

tak už zase ja...menštruáciu som nedostala a mešká mi už 4 dni...takže sa začínam báť...robila som si aj tehotenský test a vyšiel mi negatívne...budem dúfať, že je to tým ako ste hovorili, že po vysadení antikoncepcie niekedy mešká menštruácia.Ale môj problém je v tom, že mám také bolesti v podbrušku ako keby som mala menštruáciu už niekoľko dní...asi mi neostáva nič iné ako čakať že?

Aprílka

Ja som po vysadení HAK nemala menzes cca 4mesiace. Nič mi nebolo, cítila som sa dobre a nakoniec som ju dostala bez vyvolávačky proste prírodne...HAK narobí veľkú šarapatu v tele a potom má problém si zvyknúť keď telo nedostáva hormóny...

Monika1984

No mala by si pockat na menstruaciu, aj ked je bezne ze po vyasdeni casto nepride aj niekolko mesiacov. Mne napr neprisla vobec a musela som ist na vyvolavacku lebo 3 mesiace nic a uz som sa zle citila.

mimo9060

ahoj...chcem sa spýtať čo mám robiť...asi pred dvomi týždňami som vysadila hor. antikoncepciu a chcela by som ju začať zase užívať...môžem začať s užívaním hneď alebo mám počkať aspoň mesiac? a ešte jedna otázka : je možné, že moje telo reaguje na vysadenie antikoncepcie bolesťami v podbrušku? ďakujem

mimo9060

ahoj...chcem sa spýtať čo mám robiť...asi pred dvomi týždňami som vysadila hor. antikoncepciu a chcela by som ju začať zase užívať...môžem začať s užívaním hneď alebo mám počkať aspoň mesiac? a ešte jedna otázka : je možné, že moje telo reaguje na vysadenie antikoncepcie bolesťami v podbrušku? ďakujem

jankaaaaaaaaa

vobec to nieje pravidlo ze MUSIS az po polroku. mozes aj po mesiaci, len nesmies si hak nasadit mimo menstruacie. na vyvolanie je jedine injekcia od gynekologa. ak mas europsku karticku poistenca, mozes navstivit lekara hocikde v EU

janka234

tabletky mozes znova zacat uzivat az po polroku..vzdy ked ich vysadis, organizmus by mal mat polrocnu pauzu..aspon toto mi hovorila gynekologicka, ked som ich vysadila ja..