Natiahnuté vazivo v členku

Príspevok v téme: Natiahnuté vazivo v členku
Erni

Dobrý deň.Včera som zle skočil a natiahol som si vazivo na členku.Rád by som vedel či by sa dalo uzdraviť do druhého týždna s nejakými liekmi alebo niečím,lebo už o 9 dní mám boxersky zápas a neviem či si ho mám zrušiť alebo že či to stihnem rozhýbať.Pre mňa je ten zápas veľa lebo som sa naňho pripravoval a takéto neštastie ma chytilo :(

analyn

nepotesim ta, mam to 3 roky, aj slachy aj puzdra zapalene, skusam okrem lekarov aj rozne doplnky, zlepsenia su mizive.

Erni

Dakujem velmi pekne...Už som sa zlakol :)
Maros75-Nemám maséra ja som ešte len amatérsky boxer v mladšom doraste takže masáže ani tak nepotrebujem ale díki za radu možno ked budem mat viacej zápasov tak o tom pouvažujem :)))

Nels

Nepanikár , odpíšu aj tebe =D
Dopriať tomu kľud aspoň dva-tri dni a octanovú masť proti opuchom. Ja som mala sice väzy potrhané, ale myslím, že keď je to len natiahnuté a budeš to pár dní šetriť, tak to za tých 9 dní bude dosť v pohode na to, aby si vydržal ten zápas. Samozrejme, nezabudni si to zabandážovať aj teraz aj na zápas, nech to máš aspoň trochu spevnené. Ak môžem odporučiť, ja som mala ortézu takú naťahovaciu, na suchý zips s dvomi kovovymi tyčkami na boku, dá sa s tým super chodiť a parádne to spevní nohu, akurát, že to asi nestrčíš do topánky =P

Erni

Ďakujem za ochotu.Ked tu niekdo píše o tom ze ma problémy s láskou tak hned tam majú kopu reakcí ale niekdo tu má vážny problém tak na to nikdo nereaguje!