Ideálny chlap sa nečakane zmenil na najväčšieho klamára

Príspevok v téme: Ideálny chlap sa nečakane zmenil na najväčšieho klamára
miska174

Celý tento môj príbeh sa začal ako z romantickej knihy..Poznáte to-keď niekoho stretnete, prvé zazretie a obaja viete, že chcete byť spolu..áno, láska na prvý pohľad..Všetko išlo až priveľmi dobre..ihneď sme sa začali stretávať, rozumeli sme si vo všetkom, neprešiel jeden deň, kedy by sme spolu neboli..Správal sa ku mne anjelsky-raňajky do postele, spravil pre mňa čokoľvek, keď prišiel deň, keď ma predstavil rodičom(bolo to po mesiaci stretávania), bola som prekvapená, no šťastná, že to myslí so mnou vážne. Bol to ten muž, o ktorom som si myslela, že je to ON, ten princ na bielom koni, nikdy sme sa nenudili, nikdy nenastal okamih trápneho ticha..Jediná vec, ktorá bola trhlinou, bolo, že on nechcel vzťah, pretože vyšiel z dvoch nešťastných vzťahov a keďže aj ja som skončila nevydarený vzťah, nechcela som hneď do toho ísť. Chcel len čas, aj napriek zoznámeniu s rodičmi, kamarátmi, sme spolu akoby "nechodili". Posledný mesiac sa naše stretávania obmedzili, no stále mi tvrdil, že on chce so mnou byť, že ma má rád. Keď sme sa naposledy stretli, trošku sme sa pohádali, prvýkrát, na další deň sa mi ospravedlnil a povedal, že keď sa prestanem hnevať a odpustím mu, nech sa mu ozvem. V ten istý deň, som ho stretla...Držiac sa za ruky s inou..
váš názor?

Zvedavcek75

no dakujem za gratulaciu, ale este svadba, nebola, tak az po nej :P

no to je jedno, je uplna boblost podla mna rozpytvavat, co preco, ako, naco, preco to urobil, hento tamto.
Dolezite je, ze to urobil, vybral si, tebe ublizil atym to hasne.

Otazka znie:

chces dalej tohto chlapa? ked si vybral inu? dufam, ze nie.

uloha: vymazat jeho cislo, nemysliet nanho, neozyvat sa, co nevidi ocko, aj mysel sa preladi, a chodievaj von s ludmi, nerozpravaj o tom, a snaz sa spoznat noveho chlapa, aspon na odreagovanie - flirtovanie (kamosa):)

pomoooze:)

miska174

Zvedavcek75 presne tie rady aj robim..ja som taka, ze ked ked sa sklamem, tak chcem zabudnut na vsetko, vymazala som si vsetky spravy, cisla vsetko..okrem toho flirtovania..nato sa este necitim, potrebujem trosku casu...ale dakujem ti za nazory :)

Zvedavcek75

no dakujem za gratulaciu, ale este svadba, nebola, tak az po nej :P

no to je jedno, je uplna boblost podla mna rozpytvavat, co preco, ako, naco, preco to urobil, hento tamto.
Dolezite je, ze to urobil, vybral si, tebe ublizil atym to hasne.

Otazka znie:

chces dalej tohto chlapa? ked si vybral inu? dufam, ze nie.

uloha: vymazat jeho cislo, nemysliet nanho, neozyvat sa, co nevidi ocko, aj mysel sa preladi, a chodievaj von s ludmi, nerozpravaj o tom, a snaz sa spoznat noveho chlapa, aspon na odreagovanie - flirtovanie (kamosa):)

pomoooze:)

Zvedavcek75

no dakujem za gratulaciu, ale este svadba, nebola, tak az po nej :P

no to je jedno, je uplna boblost podla mna rozpytvavat, co preco, ako, naco, preco to urobil, hento tamto.
Dolezite je, ze to urobil, vybral si, tebe ublizil atym to hasne.

Otazka znie:

chces dalej tohto chlapa? ked si vybral inu? dufam, ze nie.

uloha: vymazat jeho cislo, nemysliet nanho, neozyvat sa, co nevidi ocko, aj mysel sa preladi, a chodievaj von s ludmi, nerozpravaj o tom, a snaz sa spoznat noveho chlapa, aspon na odreagovanie - flirtovanie (kamosa):)

pomoooze:)

miska174

Zvedavcek75 vies,lenze my sme si to uz na zaciatku ujasnili..neviem ci si si to precitala cele,ale my sme sa uz raz stretli a uz vtedy bolo medzi nami nieco vo vzduchu,len som mala vztah..po roku sme sa nahodne zasa stretli..fakt akoby to chcel osud..a obaja sme si povedali, ze chceme cas,ale aj tak nas to stale tahalo k sebe..to je na tom to najhorsie, ze keby bol aspon ku mne zly, nevsimavy, tak by som to vzala..vzdy sme boli k sebe uprimni, nikdy sme si neklamali(teda aspon som si myslela), aj ked isiel von s kamaratkou, povedal mi to, tak ako aj ja jemu..nikdy som nemala ziadnu pochybnost nanho ziarlit..preto to je teraz take prekvapujuce..ale co ma najviac prekvapilo je, ze o tom nevedeli ani jeho najblizsi kamarati, ktori si mysleli, ze sme spolu..neviem ci mi chcel len ublizit za nieco,ale asi tomu nepochopim..a inak gratulujem k svadbe :)

Zvedavcek75

miska174- to je dobre, je potrebne stat nohami pevne na zemi (resp brat vztahy viac rozumovo)..lebo chlapi su akoby z inej planety,mam 6 rocny vztah, viem o com hovorim. kebyze nefungujeme na kompromisoch, resp nefunguje u nas pravidlo, hovor vzdy len pravdu a bud uprimny, hovor o vsetkom, co ta trapi, co ti vadi a prekaza, tak neviem neviem.

teraz trosku mimo temy, nieco do buducna:
proste, aby vztah fungoval, prvorada je uprimna komunikacia a vzdy vstupovat radsej do vztahu s cistym stitom a zaroven si aj vyjansit, kto co ocakava vo vztahu atd...nerobit si zbytocne iluzie...a zaroven cakat, ze chlapa zmenime. Chlap sa nikdy nezmeni, do hlavy mu nevidime, takze ja som aj tak stale pripravena, ze cokolvek a hocikedy sa moze stat.

vychadzam z vlastnych skusenosti z predchadzajucich vztahov, zo vztahoch mojich kamaratiek, mojich znamych, rodiny...

cize, moja rada este raz- vzdy na zaciatku si ujasnit, kto co chce, kto co ocakava, a nenechat sa naivne hned uniest. treba si nechat tak nejak otvorene zadne vratka ako sa vravi- kazdy clovek sa vie rychlo zalubit, ale aj rychlo zase odlubit. Ak laska pretrvava dlhsie, klobuk dole. Ja dufam, ze aj to u nas je laska, zachvilku bude aj svadba, ale aj tak stale stojim nohami na zemi a viem...ze " clovek nikdy nevie"...ako to aj tak cele dopadne. ja dufam,ze budeme spolu stastni co najdlhsie( snad navzdy).

miska174

Zvedavcek75 no ja som ani nechcela vztah, pretoze som bola sklamana este z toho predtym..len nejako to prislo samo..bojim sa uz niekomu verit a po tomto definitivne..a chalani ma aj pozyvaju von, len sa bojim uz niekomu dat sancu..chce to asi trochu casu...ale dakujem..ja som velmi silna povaha, aj ked ma to mrzi a stve, skor ma hneva, ze ja som hlupa..ale urcite nie som typ, ze by som sa hodila kvoli tomu pod auto..ale dakujem ti :)

miska174

maoam vsimla, to nebolo na teba :)) ale celkovo som chcela pocut chlapsky nazor nato..:) ako sa zatvaril? no ja som ho najskor stretla,ale nedrzali sa, pozdravila som ho, neodzdravil..a ked som presla par metrov za kamaratkami a obzrela sa, isiel vedla nej a po par krokoch sa chytili..a ako sa tvaril? povysenecky..

Zvedavcek75

dam ti jednu radu, mas este len 22, ver tomu, zeby bolo ovela horsie prijst na to, ze je to kus kretena neskor, ako takto skoro, mas pred sebou este mozno zopar vztahov a isto aj pravu lasku, nemas vobec co lutovat.

skus sa poobzerat okolo seba, isto je tam v okoli vela fesakov, tak neplytvaj myslienkami nad nejakym debilom, co ta vodil za nos.

daj sancu niekomu inemu ;) a a zachvilku sa nad tym celym len pousmejes, ver mi...

ps: je dost mozne, ze este aj tak natrafis na par debilov, kym najdes toho praveho ;), takze neklesaj na mysli, ber to do uvahy a s tym aj vstupuj do kazdeho vztahu, aby si potom nemala vzdy velmi zlomene srdiecko. drzim palceky.