"Public"-sex na verejnosti

Príspevok v téme: "Public"-sex na verejnosti
Gwen

Priateľ to už chce dlhšie vyskúšať, ale priznám sa, ja mám z toho obavy, pretože predsa len je dosť nepríjemné keď nás prichytia na nejakom verejnom mieste ako si to rozdávame. Aké s tým máte skúsenosti vy? A kde všade ste to už skúšali? Ja osobne s tým mám asi toľko skúseností, že ich spočítam na jednej ruke, ale ani jedna nezahrňuje sex, a on by chcel práve to skúsiť.

fifo22

.....co poviete na sex na streche skoly?....uletene?....:D..tak prave taka bola moja prva skusenost bolo to celkom fajn nestazujem sa ale park je predsa len trochu lepsi da sa schovat pred zvedavcami niekde za krik alebo podobne....:)

xxxxxxxxxxxx

nas nachytali cigani ked isli do lesa po drevo :-DDD a debili ako inak ani ich nenapadlo ist dalej a nechat nas... bolo to velmi neprijemne...inak som to predtym robievala von, v parku, alebo pri garazach, na poli, na lukach, pri jazere...inak prijemne skusenosti...len uz ma to obdobie zatial preslo tou neprijemnou skusenostou....:)))

wreck

Gwen, zalezi na konkretnom mieste. bolo by dobre keby si upresnila ako velmi verejne to miesto bude. verejne miesto je opustena plaz a aj zeleny park v centre mesta.

skusenosti s tym mam len tie najlepsie a tiez som to vzdy chcel, tahalo ma to tam. milovat sa v prirode je uplne prirodzena vec, navyse je tam vzdy urcita sanca, ze sa niekto moze divat. to zvycajne byva pre dvojicu vzrusujuce, moze to priniest novy rozmer milovania, o existencii ktoreho ani nemusis tusit.

horska luka v nizkych tatrach, breh jazera v ivanke pri dunaji, pamatnik na konci dediny, kukuricne pole, zrucanina hradu, obsadena piesocna plaz v bulharsku, balkon apartmanoveho domu... vsetko krasne zazitky.

vobec sa neboj pripadneho obvinenia z narusenia verejneho poriadku, samozrejme ak to teda nebudete robit niekde na namesti snp v bratislave a bude sa na vas divat 20 skolkarov, alebo podobny extrem. ;) v najhorsom to bude na pokutu.

vhod moze prist ak ma niekto z vas primerane velkeho a najma zvladnuteho psa. umiestnite ho niekde blizko vas, takzvane ho odlozite, a on uz sa svojou pritomnostou postara, aby ste mali sukromie. da sa to aj bez toho, ale pritomnost psika ti dramaticky zvysi pocit bezpecia a pomoze ti uvolnit sa.

zacnite nejakym naozaj opustenym miestom a vo vhodnom case, niekedy ked je tam naozaj minimum ludi alebo vobec nikto a postupne, ako budes odvaznejsia, si mozete nachadzat nove, vzrusujucejsie miesta.

urcite sa toho neboj a nechaj sa prehovorit. ak to nebude pre teba, vzdy je sanca vratit sa do postielky. ale co ak sa ti to zapaci a ty sa celu zimu budes tesit na leto? :)