Sama

Príspevok v téme: Sama
8Sandra8

Ahojte, viem že takýchto tém je tu asi veľa, ale mám 18 a ešte som nemala priateľa. Keďže sestra, ktorá je odo mňa o 2 roky mladšia má polročný vzťah, tak sa to aj očakáva odo mňa. Každý v rodine sa ma vypytuje či niekoho mám a potom mi hovorí, že ako to je možné veď už mám 18 a nikoho nemám. Už mi to lezie na nervy. Kamarátov s tým nechcem otravovať, tak som sa zverila tu Vám a prosím odpustite si hlúpe komentáre, ďakujem.

8Sandra8

Asi by som zaklamala keby som napísala, že netúžim po láske, ale zasa je pravda, že do niečoho sa siliť nemá zmyslel. Ďakujem, ale za povzbudenie :)

elly

a co ti vadi? To ze tvoja sestra ma priatela alebo ze sa ta na to kazdy pyta??? Si spokojna sama? Ja by som to vobec neriesila, medzi mnou a sestrou je trojrocny rozdiel a ona mala vela chlapcov, tym teraz nemyslim, ze s kazdym mala aj pomer...nikdy som nikoho nemala a ani ma to nejako netrapilo, prveho priatela som mala vo svojich skoro 21 rokoch, sme spolu uz niekolko rokov a sestra doteraz nema ziadny trvalejsi vztah ako 3 mesiace...Myslim si,ze sa oplati cakat a nie striedat partnerov ako ponozky, alebo mat priatela v tak mladom veku, zivot si treba vediet uzivat, ale spravne, ked budes pripravena na partnera vtedy pride :-)))) Uzivaj si slobodu a bezstarostnost :-)

8Sandra8

wreck ďakujem, príspevky samozrejme očakávam, len nie tie hlúpe. Vieš milujem reči mojej mamy: "neviem na koho čakáš, nakoniec preberieš a potom uvidíš ako skončíš".

8Sandra8

lost normálne si ma rozosmial :)) to dúfam že aj našich to prejde. Väčšina mojich priateliek je zadaných a ja si potom pripadám ako piate kolo u voza :(

wreck

neviem teraz ci neocakavas vobec ziadne prispevky alebo len hlupe, tak skusim...

na ocakavania okolia sa vykasli, riad sa svojim pocitom a svojimi tuzbami. tu na fore je chalan co ma 27 a este nemal dievca. tak jeho by snad mali rovno uz do truhly zatvorit, kedze nevyhovuje ocakavaniam okolia, nie? :)

'kazdemu v rodine' odpovedz napriklad 'na dobre sa dlho caka', taka inspiracia tu tiez nedavno na fore bola, a nech si o tom myslia co chcu.

nemas UZ 18, mas ESTE LEN 18 a ver mi, ze behom niekolkych mesiacov sa moze tvoja situacia tak zmenit, ze budes zrazu tercom zavistlivych reci, pretoze budes chodit zamilovana, vysmiata a stastna.

nechaj to volne plynut, urcite sa do nicoho v tejto oblasti nenut proti svojmu vnutru.

alebo skus vymysliet nejaky vtipny odpis, nieco na sposob vtipu: babky si zo mna robia srandu na kazdej svadbe. vraj som dalsi na rade. ale prestali s tym, ked som im to iste zacal hovorit ja na pohreboch. ;)

lost

OK, tak sa dajme dokopy my dvaja (vsetko len fiktivne, akoze) a mozes ma predstavit tvojim rodicom a povedat "aha, konecne som si niekoho nasla" a ked ma uvidia tak si povedia ze "omg !!!" a potom ti zakazu vztahy na nejaky ten rok :P

hmm, len skoda ze ja som takuto taktiku nezvolil :) mojich to preslo po par rokoch.. tie reci..