Birmovné meno - poradte

Lucia&Lulu

Nemyslíte vážne že sa O tomto idete baviť ste ako malé A ešte sa chváliťe kto mal lepšiu birmovku :-( je to naozaj smutné trochu si vstúpte do svedomia
Ak nie tak vás môžem opsrat

Simka/simona

Toto nemyslite vazne chudak dievca ja mam bormovku buducirok a nechapem vobec naco si robit tie birmovky ked ste taketo slepe/nechapave vysmievate sa jej hrate sa na velke panicky ze vseko viete o bohu no do neba nepojdes ked bude vediet vsetk onaspamet a prdlajs z toho pochopis-miesto toho ze by ste jej vsetko vysvetlili po pripade pomohli nejako a nieco jej povedali o tych menach ne vy tu ctrepte blbosti o sprostej mladeze a vy ste nou akoze nikdy neboli?az mi je trapne byt tu medzi takymi ludmi
Ps sorry sun559 ale.ja ti.nijak s tymi charaktermi k menu ci co to je asi nepomozem ale suhlasim to meno ta mui niecim oslovit a logicky by ta mal k tomu oslovit votopis-vetsinou su mena odvodene od niecoho a tvoj charakter sa bude nejakym sposobon zhodovat z inym charakterom a uprimne mi je tychto skodoradostnych zien luto myslim ze budes suhlasit

bella12

sun 559, škoda že si nenapísala, čo by Ťa na svätej, ktorú by si si zvolila, najviac priťahovalo

Skús si niečo prečítať o týchto mladých dievčatách - svätých:
sv. Laura Vicuna, sv. Mária Goretti, sv. Agáta, sv. Agnesa
Pre jednoduchosť a detinskú lásku k Bohu odporúčam aj sv. Teréziu z Lisieux

www.zivotopisysvatych.sk

Evita006

Skus rozmyslat hlavne nad symbolikou..nie nad krásou mena. Ja mam napr. meno tej na ktoru som sa narodila..:) ale z tych co tu mas .. asi Laura je naj :)

Joo

sun559 ...hadam si len nemyslis ,ze ako pokrstena ,birmovana ,konfirmovana ,krestansky zosobasena a neviem aka, budes spasena ? :) hento vsetucko su len dobre myslene nabozenske ukony a nikde sa o tom nepise ,takze kludne si daj meno ,ake sa paci tebe :))

M 25

aj ked gramatiku riešim často, no tá v tejto téme nie je taká dôležitá.. asi ani na ňu ťa nikto nepripravoval ....

spýtam sa ťa takto_:
vieš vôbec, čo je sviatosť birmovania???

sun559

a aby ste náhodou nepovedali, že táto blbá mládež neovláda gramatiku, tak áno pomýlila som sa malo tam byť *mi