Ceny výrobkov, bežné veci v živote - spotreba

Príspevok v téme: Ceny výrobkov, bežné veci v živote - spotreba
DzanaFX

Ahojte, ja viem asi to bude taká téma...:-D...a nechcem vyzerať ako neznalec, ale na bud. týždeň sa chcem sťahovať a niektoré veci som ja osobitne nikdy nekupovala. Tak sa chcem poradiť aký prášok na pranie by som si a v akej primeranej cene mala zakúpiť, neviem ani koľko to stojí, tak nech nepôjdem do obchodu a nekúpim niečo veľmi nevýhodné. Ďalej, potrebujem nejaké hrnce, tie vôbec netuším v akej cene by sa mali pohybovať nechcem nejaké drahé teflonky, ale niečo z čoho sa dá zjesť jedlo po uvarení :-D..

Vlastne mňa ani nenapadá, čo všetko okrem svojich osobných vecí a hygienických vecí mi bude treba... Mohli by ste mi poradiť aj v tomto, na čo všetko sa mám pripraviť? Aby som si urobila nejaký rozpočet...

Ja viem, je to dosť smiešne, ale nemôžem sa ani poradiť s mamou, lebo z domu utekám, je to celé na tajňáša... Tak vďaka za rady :-)

lost

no hrnce, ja som za 4 dal nejak 230eur ale netusim ci je to vela, alebo malo. no teraz by som to urobil inak.. kupil by som asi tlakove..

btw, cakaj na vypredaje, akcie, atd.. tam klesne cena o 1/3 az 1/2 alebo proste o znacne dost :)

potom mas defacto znacne uspory :)

to ako myslis, ze ake predmety potrebujes na zariadenie domacnosti ?

toho je teda brutalne vela :)

slnecnica

Hrnce, panvica, pohar, šalka, tanier, príbor, miska, prášok, aviváž, jar, prípravok na umyvanie umyvadla, WC, sprchy, hubky, utierky, utierky na prach, metla, malá lopatka, mop, vedro, okena, sušiak na prádlo, žehlička, utierka na riad, odkvapkávač na riad, niečo na varenie-múka, cestoviny, zemiaky, ryža, koreniny, zelenina, olej, sol, vegeta, cukor, káva, čaje, rýchlovarná kanvica
A ceny si naozaj vygoogli, porovnaj, alebo si zober nejaké letáky a urob si prehlad

lolxixi

Veľmi muudre, utekať z domu keď ani samostatná nie si. Kúp si najmenšie balenie pracieho prášku a jeden menší hrniec a malú panvicku. A sitko, zíde sa na špagety.

majkyy111

a co tak si tie ceny vyguglit? inak sak si zober veci ktore vies hned ze potrebujes a ostatne si dokup neskor ked zistis ze ti chybaju