Nemam nikoho

Príspevok v téme: Nemam nikoho
nezabudka22

som 23 rocne vpodstate dospele dievca a nemam nikoho... :( sedim doma na internete a placem, lebo nikto z mojich kamaratok a kamaratov nema na mna cas.. vsetci su na chatach na grilovackach na kave, na vyletoch vsetky kamaratky a kamarati ktorych mam su ZADANI a cas travia so svojimi polovickami.. a ja nemam s kym.. kedze mam "homework" do spolocnosti idem len vtedy ked ma na mna niekto cas... alebo ked idem sama aspon potesit sa nejakou handrou atd.. uz ani to ma nebavi ved nikam ani nechodim... sami ma to nebavi :( je mi hrozne citim sa strasne sama... nikoho nezaujimam, nikto nevyhladava moju spolocnost nikto ma nepotrebuje.. som sama nemam nikoho!!! okrem toho moja najlepsia kamaratka ktora je bohuzial nonstop so svojim priateloma so mnou len vtedy ked sa snim pohada aby sa mala komu vyplakat- jej priatel jej doslova aj ked nepriamo zakazuje kamaratstvo so mnou.. vzdy ked sme spolu ( raz za 2 tyzdne) urazi sa na ni spravi jej naschval a kvoli tomu sa pohadaju, ze je so mnou.. :( je mi zle..

arman

nezabudka, nebola si sama. Prijde mi, ze si iba videla tych ludi, aby si si to utvrdila. Vies kolko ludi ostalo doma? Alebo vela z nich, sa sice s niekym objalo, ale vnutri sa citili aj tak opusteni. Sice v tu chvilu nie, lebo sa este k tomu nachlastali... ale potom na druhy den sa zobudili, a citili to znovu, aka pretvarka. Mozno je niekedy samota uprimnejsia, nez hrat divadlo. Mozno si si len vybrala uprimnejsiu cestu, ako sama priznavas, lepsie nemat ziadne kamosky, nez take bezcharakterne svine, ako si opisala. Vezmi si, kolko ludi, ktori sa tam okolo teba obijimali, boli prave taki, a mali tie priatelstva len akoze, aby sa oklamali iluziou, ze niesu sami. Problem je, ze ty si ich zapamatas tak, akoze kazdy niekoho mal, lebo ich vidis, ale pravda bola taka, ze mozno aj kazdy treti z tych obijimajucich sa, na druhy den trpel vnutornou samotou.
Navyse, ked niekto chlasta, musi to byt bud nedostatok lasky, alebo utek pred samotou, aby si otupil vedomie a nevnimal to. Na takych ludi sa chces pozerat, a lutovat sa, ze si sama? Prepac, ale to si podla mna na tom lepsie, nez oni.

Inak, by si sa divila, kolko milionov ludi po celkom svete zazivaju vacsiu samotu...

nezabudka22

inak viete ako som travila silvestra???? Stala som sama samucicka na namesti urevana s puncom v ruke kazdy kazducky clovek tam bol s niekym , kazdy kazducky clovek sa presne o 00:00 objal, alebo si dali pusu popriali si stastny novy rok a ja som tam stala sama ako kol v plote ako keby som ani neexistovala, nikto ma nepotreboval... ja som vlastne neplakala ja som mala zachvat...prislo mi par smsiek s obsahom stastny novy rok a tak som aj ja par rozposlala... a ked som cakala na taxik tak sa mi prihovorili traja chlapci dost v podnapitom stave co by inak nikdy nespravili a vlali ma kdesi na byt... samozrejme ze som nesla...hmm krasne prezity silvester.. a potom som klamala kazdeho ze som bola na namesti so znamymi a ze bolo uplne perfektne...do smrti nan nezabudnem, ak je to podla niekoho normalne tak toho cloveka obdivujem...

nezabudka22

okrem toho som sa zacala ucit varit a piect... a co mi vie ukrivdit tiez, ked mi povedia, ze som ten typ co nevie ani caj uvarit nieto este nejake jedlo.. a teraz si najdi kamaratov... snazim sa byt vzdy optimista.. teda v polocnosti som vzdy, ak nieje nejaka vazna tema. Ale ked som dlhsie sama tak to takto dopadne, je mi smutno , mam depresiu sedim doma,nikto mi nenapise, som na facebooku pred polhodinou mi napisala byvala spoluziacka ako sa mam atd.. a ze ide zajtra to toho mesta kde byvam ( pretoze ona nieje odtialto) a vraj ide na nakup a na glrilovacku ze musi koncit uz lebo je u nej kamaratka a idu pozerat film.... zase sa mi da plakat :(

nezabudka22

arman

neviem preco z toho citim ironiu.. ano opätky klopkaju,ale nie kazdy den...iba prilezitostne alebo ked mam naladu...podla mna kazdy mlady clovek sa rad pekne oblecie a upravi podla moznosti... a okuliare nosim vonku samozrejme nie niekde v obchodnych centrach ...asi by som vyzerala divne.. a vidis... ked podla toho ako som sa opisala,ze mam rada pekne oblecenie atd. tak som hned na nerozoznanie od tych fiflen..ktore sama nemam rada...ale niesom ten typ co musi byt za kazdu cenu dokonale upraveny inak nejde ani smeti vyhodit.. nemam s tym problem , ked sa mi nechce tak sa proste nenalicim vlasy hodim do copu a idem je mi jedno co si kto mysli, ked sa mi chce tak sa upravim ako sa to mne paci... okrem toho nevyhlavam spolocnost zien ktore sa pri prvej prilezitisti vyspia s chlapom ktory sa im paci a ma pekne auto... toto je hnus anie nejake slnecne okuliare..tych par kamaratiek ktore mam.. ani jedna taka nieje.. a preto su aj zadane,no ja vztah nemam dlhsie...ludia ma odpisu na prvy pohlad.. presne ako som napisala .. ide s nakupnymi taskami a hned je to moja jedina cinnost.. to co zazivam , ze sa staram o choru staru mamu, ze chodim vybavovat veci, ze doma sa idem obcas zodrat aby som potesila rodicov, to nevidi nikto... nedavno mi jeden chalan dost ukrivdil ked mi povedal, ze ja potrebujem takeho chlapa ktory ma bude obskakovat.. takze este posobim aj nemozne...

lost

ale bez okuliarov si clovek musi niekedy tak prizmurit oci ze vyzera ako keby ide vrazdit :D

plus okuliare su niekedy nutne :( napr pri soferovani..

ale pri chodzi je to diskutabilne..

arman

nezabudka, podla toho, co si opisala, si na nerozoznanie od auparkovej fifleny, ktora skutocne chodi nalicena, a s nakupnymi taskami a kazdy ju odsudi, aka namyslena fiflena. :-)
Este otazka, a opatky ti klopkaju? :-)
Ale chcelo by to vidiet ta v pohybe.

A este nieco, nenos slnecne okuliare, je to nespolocenske, ludia ti nemozu pozriet do oci... Ja sa na ludi, co maju slnecne okuliare, ani nepozeram, chodim okolo nich ako vzduch. Pretoze sa neda nazdviazat ocny kontakt.
Osobne si myslim, ze nosenie slnecnych okuliarov poskodzuje zrak viac, nez nenosenie. Za nimi sa roztiahnu sosovky, a skodlive slnecne luce, odrazajuce sa od zeme, preniknu cez tieto roztiahnute sosovky. Prirodzene bez okuliarov su oci dobre chranene, zrenicky sa stiahnu a oko sa prizmuri.
Pre mna su slnecne okuliare znakom ludskej nevedomosti, a spolocenskej nesudrznosti, a vobec ma nezaujima, ze sa z toho stala moda. Zakryvat si oci... fuj. :-)

Miliir

Staraj sa o seba a vsetky tie veci, len ja som ti opisal co je moj prvy dojem kazdy ho ma. Vacsinou ludia si tvoria prvy dojem na tom ako niekto vypada, napr. aj ked vidim vyholenu gorillu bez krku co posiluje a papa rozne doplnky k strave, alebo niekoho kto ma akne po celej tvari okuliare a na ramenach mu je vidno ze cely den sedi pri PC. Su to ludia ktory su kazdemu inak sympaticky.
Napr, kebyze si ten typ zeny co som opisal nizsie tak kebyze s tebou prehovorim 1 min , spravim si svoj druhy nazor ktory vypliva z tvojej reci ako ku mne prehovaras, ci s entuziazmom alebo znudene/ nezaujato , ci sa usmievas pozeras do oci, atd... to posobi na cloveka aj ked idem vo vytahu a niekto sa ma opyta ahoj ako bolo v skole (niekto starsi) ked nemam naladu odpoviem len jednym slovom dobre. A konec uz sa nepyta lebo vie ze nemam naladu posobim zle. Ale ked odpoviem super, dnes sme mali pisomku, jezis co ty ucitelia vymyslaju, tak konverzacia zvacsa pokracuje.