pamatate si vasich "prvych" ?

Janett 07

Tak ja si na toho môjho prvého pamätám veľmi dobre.Je síce pravda,že s odstupom času som si naňho spomenula už len letmo.Ja som bola tiež jeho prvá.Veľmi som zostala zaskočená a milo prekvapená,ked si ma asi tak pred tromi mesiacmi skoro po 25 rokoch vyhľadal cez FB a musel si dat dost veľkú námahu,lebo moje nové priezvisko nepoznal a za slobodna som na FB nemala uvedené.Bola to láska zo školy.Teraz si občas píšeme a voláme.Spomíname na všetko pekné čo sme spolu prežili,na bezstarostné časy plné lásky.

prvisvoji

aj my sme si svoji prvi, 5rokov, teraz mame blbe obdobie a jeho zacinaju lakat ine a nas vztah ide do stratena.ubera mi energiu snazit sa,mam to nechat plynut? snazim sa vymyslat nieco nove ale uz nemam energiu

brutus

tak sa vyjadrim aj za chlapov, teda ak mozem.........kedze sa mi to stalo prednedavnom, tak to mam este cerstvo v pamati....a nie nerobil som to preto, len aby som si pichol, ale mam tu osobu velmi rad

Anaya

Kiežby som si nepamätala :-(, nerada na neho spomínam, ...ale na druhej strane aspoň som sa z toho vzťahu niečomu naučila.