Vši, hnidy

Príspevok v téme: Vši, hnidy
zavšivatená

Zdravím,rada by som sa dozvedela vaše rady ohľadom kynoženia tých malých svíň. Mám ich už s menšími prestávkami asi dva roky a nie a nie sa ich zbaviť. Hlavne by ma zaujímalo čo sa hníd týka, lebo tie len tak nevypadnú ako vša. Počula som, že vraj je nato dobrá alpa, tak neviem teraz. Má s tým niekto skúsenosti? Ďakujem za všetky rady, už som fakt zúfala a do leta by som sa ich chcela zbaviť, pretože nechcem nakaziť rodinu, keď k ním pojdem :(

chladomor

Dva roky je ešte v pohode. U nás jeden opilec mal vši posledných 20 rokov života (od 30tky do 50tky). Je však pravda, že počas tohoto obdobia sa zvykol umývať tak raz do mesiaca a aj to len v lete.
Ale zas som si nie istý, či to neboli voči nemu len také pomluvy.

elly

v lekarni dostat specialny sampon na vsi, treba tam zaujst...sa cudujem, ze ich tak dlho mas...ja som sa ich hned zbavila aj cela rodina, ja som to chytila od sesternice, ona to zase mala od spoluziacky co bola romka a nakazila celu skolu....strasne som sa hanbila ked som ich mala a to bol len tyzden a nie 2 roky..

karkulkaa

urob si octový zábal-vylej si aspoň zo 2-3 dcl octu na hlavu, tak aby sa ocot dostal na každučké miesto na hlave, resp. vlasov), zabaľ do igelitu a následne osušky...nechaj takto posobiť 1 hodinu. potom zmy a poriadne vyčeš hrebenom, najlepšie všivačikom...alebo si vyčeš hrebeňom,ktorý namáčaš v teplom octe...mne to pomohlo

vysavac

Preboha, dva roky si pestujes na hlave vsi???? fuj! To zijes kde, v Bangladesi? Ja mat vsi a nemoct sa ich zbavit, idem dohola!!
No toto je totalny humus, ze dva roky vsi..