Jablcna dieta :-)

Príspevok v téme: Jablcna dieta :-)
1angelina23

Co poviete, poznate ju? Uz ste ju niekedy skusali? Zabrala? Odporucate, neodporucate? Teraz som zmaturovala a chcela by som do leta nejake 4 kila zhodit a tuto mi odporucil jeden chalan, ze ju mal 2 tyzdne a dal dole 5 kil a pocas roka sa mu vratilo len minimum. Ale zaujimali by ma aj ine nazory. :-)) Dakujem!

Nela41

Každý deň, ja neviem skade mi to mama objednala to je veľká škoda, ale boli to nejak neviem či nie aj dve najprv alebo ako.. viem že prvé dva týždne to boli iné tabletky a potom sa brali iné bolo to nejako systematicky ale naozaj to pomohlo

Nela41

Pravdu povediac ja som sa vôbec nestravovala nejak obmedzujúco a nemala som ŽIADNY pohyb preto bolo pre mňa schudnutie veľmi prekvapivé.
Mne tabletky kúpila mamina a keď som ich začala užívať zlomila som si na potvoru nohu, takže som celé dni len sedela. Preto sa mi nechcelo skackať si so sádrou ani pre jedlo takže som obmedzila také to jedenie že nie si hladná ale predsa ješ a naopak som mala veľmi dobrý pitný režim lebo som mala pri sebe tri kartóny dojčenskej točenej vody tak som len pila a pila a keď mi dali dole sádru spolu s ňou som stratila 15 kíl čo bolo pre mňa užastné :) tie tabletky určite veľmi pomohli ale moc sa do toho nevyznám. A musím ešte podotknúť že som nič nenabrala naspäť takže možno vyskúšam aj túto dietu :)

1angelina23

wanda.atlas.sk ,,, presne tie tabletky som si dnes kupila ta dieta sa mi nepaci ja potrebujem zhodit len 4 -5 kil a mohla by si mi opisat ako si sa stravovala?

1angelina23

wanda.atlas.sk ,,, presne tie tabletky som si dnes kupila ta dieta sa mi nepaci ja potrebujem zhodit len 4 -5 kil a mohla by si mi opisat ako si sa stravovala?

Nela41

Neviem aká dieta to je, mohla by si lepšie opísať?
Hoci ju nepoznám podľa mňa budeš v niečom jablčný ocot rozhodne nápomocný. Ja som brala tabletky s jablčným octom a pomohli mi schudnúť 15 kíl :)