Meškanie - kôli schudnutiu?

Príspevok v téme: Meškanie - kôli schudnutiu?
sun559

je normálne aby sa mi zastavila menštruácia ked som schudla len necelé 4 kg? Moja výška je 166cm, pôvodná vaha bola 60kg, teraz vážim 56 kg.

Myslíte, že to meškanie je kôli tomu? Kym som nezačala chudnut vzdy som menštruáciu dostala načas na 28 den. A teraz nič :(
Tehotná nemôžem byť, ani nemam byt s kým.

Soa

ja mam uplne rovanky problem, chudla soma teraz mi to už druhýkrát meška, nehovorím že som to mala uplne pravidelne vedelo sa to o týžden dva omeškať ale teraz aj o tri týždne či mesiac... schudla som behom tohto polroka cca 5 kil mam 167 cm a zo 30-31kg som schudla na 54-55kg.... nie je to podváha ani nič podobne tak nechápem proč to zrazu začalo blázniť... bojím sa nechcem znovu pribrať, ale račej priberiem akoby sa mi malo ničo stať

sun559

a ako sa ti upravili? pribrala si naspäť to čo si schudla, alebo sa ti to samo po času upravilo?

Nerada by som znova pribrala to čo som schudla :(

sun559

ze na "dlhé dva mesiace" moja kamarátka tiez kôli chudnutiu ich dostala az skoro po dvoch rokoch. No určite nechcem dopadnut ako ona, a čim skôr s tým chcem niečo robiť.

saguaro

Sun - ja som \\\"vdaka\\\" chudnutiu stratila svoje dni na dlhe dva mesiace!
Uz nikdy by som takuto chybu neurobila, je to strasne velke riziko, taktiez sa \\\"vdaka\\\" tomu mozse stat neplodnou...neriskuj! :)

Tvoje dni by sa po case mali vratit do normalu, ked sa spämataju...

nixa11

Ahoj,
nahla zmena hmotnosti je jednou z moznych pricin neskorej menstruacie. Rovnako ako napr. ochorenie, branie antibiotik ci inych liekov..
Na znacenie menstruacie mozes skusit pouzit menstruacny kalendar www.zienky.com - kde uvidis vykyvy v pravidelnosti tvojej menstruacie. Okrem toho napr aj pri chudnuti si mozes znacit svoje hmotnosti a uvidis v grafe - ako sa ti menila hmotnost.