Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ?

Príspevok v téme: Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ?
anonymkacolett

Ahojte :) ako tak sledujem, každým dňom je viac a viac umelých báb, umelé prsia, vlasy , nechty, umelé opálenie, pery napichané, obočie , atd... mne je z toho zle, áno veľmi rada by som bola keby mám väčšie prsia, dlhšie a hustejšie vlasy, ale nebola by som to ja! Keď niekto si dá spraviť len tie vlasy, pery, prsia, ešte je to fajn, ale keď vidím tie baby, ktoré už majú všetko, je mi z toho zle... aký názor máte na to vy?

anonymkacolett

Inak robím fotomodelku a v našej agentúre už vyhodili dievčatá, ktoré mali umelé vlasy a silikónové prsia a jednu s umelými perami, aj keď tie to mali celkom pekné, a nepôsobilo to umelo... nechceli také

Maoam

je to iste velmi nakladny zivot, ked si to zvolia uz v ranej mladosti, tak amen tma, udrzovat to do staroby a zrejme je to potom aj coraz nakladnejsie, dalsie OP, dalsie upravy, no ale je to ich rozhodnutie

ale na mnohych znamejsich ludoch, hercoch a pod. vidno, co tie upravy urobili po rokoch, väcsinou sa z nich postupom casu stavaju kreatury :-/

ked sa pozriem na taku Milku Vasaryovu, ta je krasna aj vo veku 70r. (ak sa nemylim, tolko ma), je proste prirodzene pekna a hlavne prirodzene aj zostarla

anonymkacolett

Neriešim môjho priateľa, len včera večer som sa nudila, pozerala som fotky znetvorených báb po plastikách tak som založila túto tému, aké máte názory na to vy :)

doubledog

tak to mohla byt celkom sranda :)
mna najviac fasinuju vytetovane obocia, ked som to prvy krat videl, tak som len ziral, co so sebou vedia zeny spravit.
no ale vyzera to tak, ze vyvoj este nepovedal posledne slovo a dockam sa este vacsich neuveritelnosti.

anonymkacolett

Ježiš majky :D veď mne nevadia, keď sa o dievča stará! :D ale tu ide o tie ktoré majú umelé všetko :) bol by si rád, keby tvoja priateľka mala umelé vlasy, nos, a by si ju bozkával na umelé pery?

Maoam

ak si ty so vsetkym spokojna a este tebe zavidia baby, ktore sa nechaju umelo upravovat, ako pises, tak nechapem, co riesis...

podla mna riesis to, ze baba tohoto typu ide po tvojom priatelovi, ale to je len moj dojem, mozem sa samozrejme mylit...

anonymkacolett

Ano, mám malé prsia, a všetci v rodine majú 3x väčšie :D vlasy, mohli byť dlhšie, ale tie dorastú :) .. LEN mňe ide skôr o tie, ktoré už majú skoro všetko umelé :) ja keď som videla v skutočnosti jednu slečnu mladú ktorá mala napichané pery, kt. mala až znetvorené, mala krásnu postavu, prsia mala veľké,neviem povedať či svoje alebo nie, obočie vytetované , a vlasy ktoré boli na 100% umelé, že prečo to dievča spravilo? veď jej tie pery znetvorili tvár, všetci na ňu pozerali, a ohovárali ju... a ona príde možno šťastná, ale mne jej bolo lúto, ja viem, čo je to po niečom túžiť, 2 roky som túžila aby som mala dlhé vlasy, a konečne mi dorástli, už len troška a budem spokojná, veľa báb mi závidí moje pery, ale preto nebudem si ich dávať napichovať,

doubledog

by ma celkom zaujimalo, ako sa ty dostanes k informacii, ze tvojmu priatelovi vypisuju umela babika s velkymi kozami a ako vies, o com si pisali?

majkyy1111

jasne radsej nech je biela ako stena, vlasy nech ma ako dochodkyna, a vlastne ani holit sa nemusi, nech chodi ako yeti... to by mala potom 10 chalanov na kazdy prst:D