Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bojim sa smrti

chladomor

Jesu:
...Pamätáš sa, keď ťa ako 18-ročnú voviedli do spoločnosti dospelých? Aká príprava, aká starostlivosť tomu predchádzala!...
Áno prechod do dospelosti je veľmi starostlivý... Asi preto je na Slovensku 38%tná nezamestnanosť mladých. A ďalšie skvelé podmienky na založenie rodiny čerstvými dospelými ani nespomínam.

Jesu

Nikdy by si nevedela, nikdy by si sa nebola odvážila pomyslieť, že Boh sa obetuje za svoje stvorenia - a k tomu ešte takou smrťou! A práve preto nikdy nedospeješ tak ďaleko, aby si pochopila, aká jemnučká, aká nežná, aká cenná a aká nemerateľná je moja láska. Ó, dcéra moja, keby ti mohli svätí rozprávať, ako by si sa usilovala, aby si spolu s nimi čím skôr mohla piť z prameňov vyvierajúcich z božskej lásky. Využi zostávajúce dni svojho života a priprav sa, aby si mohla vstúpiť do spoločnosti nebešťanov.

Pamätáš sa, keď ťa ako 18-ročnú voviedli do spoločnosti dospelých? Aká príprava, aká starostlivosť tomu predchádzala! A čo je to v porovnaní s tvojím príchodom do večnosti!... To nech je v každom okamihu tvoja hlavná starosť. Ozdob sa veľkým snažením. Príliš pekná nebudeš nikdy. Aby si zakryla svoje handry, požičaj si najžiarivejšie diamanty od tých, ktorí ťa tak veľmi milujú: moje zásluhy, zásluhy mojej Matky. Tak potom môžeš vstúpiť do nebeského paláca!

bingham

DzanaFX:

Ale co ked to nieje o lepsom mieste..., ale bude ta cakat miesto kde je len ciste zlo, vecna bolest a zvratenost(vsetko neporovnatelne horsie ako tu na zemi)

pretoze su aj ludia co prezili klinicku smrt a bola to pre nich hroza...napr jedna zena sa z toho nedostala a este aj zosedivela z tej hrozy co "videla"

takze nemusi to byt len o dobrom mieste :)

DzanaFX

Sejla, takto to nemôžeš vnímať pre boha :-)) Vieš čo nádherné Ťa potom čaká?? 1000x lepšie ako tu!!! A Ty by si radšej zanikla, tak toto nechápem :-)) Tam už nebudeš pociťovať žiadne zlé pocity, ani to, že tu niekoho zanecháš Ťa trápiť nebude, ver mi :-) Budeš dokonale šťastná a pochopíš, prečo si tu bola...:-) Berte to pozitívne ľudia, však si užite život, nemôžte ho celý prestrachovať kvôli smrti :-)

Sejla

DzanaFX aha, vďaka... takých výpovedí som počula/čítala/videla vela. Toto nie je zrovna upokojujúce. Radšej by som bola, keby už potom nebolo nič... celé vedomie by zaniklo a nebola by som zomrela a ešte potom vedela, čo všetko som tu na zemi opustila a nemôžem sa vrátiť.

Maoam

ten moment, boj tela, ked bude jasne, ze straca a prehrava, mozno nejake blbe pocity ako nemoct sa nadychnut, duch vsetko vnima, citi, co sa deje, len telo uz nema sancu su asi dost neprijemne, ale na ten moment, ked telo umrie, ja vyjdem z tela a prejdem niekam, kde bude snad pekne a prijemne a hlavne uz nebudem citit ziadnu telesnu bolest moze byt cool

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.