Kolko sex.partnerov je uz vela?

AdamKrt

dumbierka Včera 17:15 - to neni vela, to je AZ MOC......

Kebyze to beriem statisticky - na kazdy rok jedneho partnera, to by si uz zacala v 10tich rokoch... Ak sa Ti to nezda vela, tak Ti k tomu chyba este dost sudnosti.

V Tvojom veku su aj 2-aja dost.

dumbierka

ja mam 18 a mala som 5 chlapov a 3 zeny (neviem ci sa to pocita do sex. partnerov) :D nemam pocit ze je to vela :) nemam mat teraz sex s niekym kto ma pritahuje a mam na sex chut tak ho mat nebudem len aby som nemala vela partnerov? ..

simonkasa

To vôbec nerieš, pretože to nie je podstatné. Okrem iného určite je takmer isté, že keby si bola jeho prvá určite neostaneš posledná. A to nie je len tvoj priateľ tak sú na tom všetci, aj keď si to nechcú z rôznych dôvodov priznať. Aspoň vieš, že máš zdravého chlapa a je už aj skúsený a vôbec to neznamená, že by si nemala byť jeho posledná. Tie všetky hlúposti čo ti tu písali že je to veĺa atd. to vôbec nie je pravda, je to tak akurát primerane veku. A keby mal tak asi 2-5 pred Tebou v tom veku,tak skôr to by si mala byť na pozore, lebo to nie je normálne. Alebo by to znamenalo, že je veľmi neatraktívny.

hlas

Je to individuálne. Tebe zrejme tých 11 dosť vadí, no aj mne by vadilo, ak by moja holka predomnou spala s 11 chalanmi. Samozrejme baba, čo ich strieda ako na bežiacom páse, ti tuna nenapíše nič iné, iba že je to jedno a hľaď na prítomnosť, čo iné jej ale ostáva že :) Ja som v tomto dobre obišiel, moja baba bola vždy len moja, je moja a bude len moja a to by som nevymenil za nič. Chodiť s babou s pocitom, že ten, henten, aj ten tam v tom domu s ňou už spali by ma rozdeptávalo, baba je len a len moja :)

alenka_maxova

mila zakladatelka temy, a nie je jedno ako sme my na tom? Nie je dolezitejsie pre teba ako si TY na tom? :) Sa vykasli na to, co ako maju ludia, zameraj sa na seba. Vadi ti to? Vadi to tvojmu partnerovi?
Podla mna je to jeho cislo poriadne velke. Ale to je len moj nazor. Vobec, ale vobec si nemyslim, ze vyspely clovek musi mat v zivote sto partnerov, aby vedel co chce :D Zvlastne, ze niekto to vie v 15 rokoch a niekto to nevie do 30. rokov :D Takze je to velmi individualne. Je sice pravda, ze prenos pohlavnej choroby moze nastat ako pri jednom, tak aj pri dvoch, aj pri neviem kolkych sexualnych partneroch, takze nemas nikde zarucene, ze sa nikdy nenakazis. Ide vsak skor o to, ako sa ty citis. Mnohe baby sa citia ako "vyzute handry" po viacerych chalanoch, ine sa z toho ucia...Vyber si, kde si ty :) To je vseeee

M 25

wreck, áno, je to on :) v inej téme dal ten istý mail, ako s nickom janeka :)

a kvetinka, vôbec nemusí byť dalšia v zozname .. kde berieš takéto hlúposti? možno tak u nejakého tínedžera ešte hej, ale už to má za sebou, možno sa chce usadiť pri nej ..

ale však prečo nehádzať všetkých do jedného vreca?!