Spavanie s rodicom

Príspevok v téme: Spavanie s rodicom
PeterSmrek

chcel by som sa vas spytat, ze co si myslite ked rodic spi s vami v jednej izbe. moja mama spi so mnou v detskej(samozrejme kazdy zvlast na posteli). naucila sa tam spavat ked mali nezhody v manzelstve. teraz byvam uz len ja a ona doma a stale spava v detskej izbe, hoci je volny cely byt. mam uz dost pokrocily vek 22 rokov.

zewa

Jednoducho jej povedz, ze ti to prekaza.. Ak to nepomoze, tak si skus nieco pozriet o separacnej poruche. Nejake rady k tomu isto najdes.

elly

rodicia niekedy maju zvyk si vziat dieta k sebe alebo spat pri nom v jeho izbe, ked odmietaju svojho partnera, ale ked sa tvoji rodicia rozisli, tak mi pride divne, ze este v takom veku spi s tebou v izbe, tebe to neprekaza? Vobec si mozes volat domov priatelov? Tu na fore riesenie nenajdes, co keby si sa porozpraval so svojou mamou? Zrejme sa citi osamela, ale toto rozhodne nie je ten spravny sposob

Maoam

asi jej podvedome suplujes pritomnost muza, ktory jej chyba

urcite si s nou otvorene pohovor

v tvojom veku a pri dostatocne velkom byte by si mal moznost spavat v miestnosti sam, teda bez matky...

Loveme

Kedysi spala cela rodina v jednej miestnosti, ale ak mate volny byt tak s kapacitou problem asi nebude.
Mame je mozno smutno...alebo tam ma dobry matrac. Na dnesne pomery je to nestandartne.

M 25

tak jej to povedz.. my ti tu len ťažko s tým pomôžeme..alebo chod ty do inej izby ..
a neviem, čo si o tom myslím, ešte som sa s tým nestretla