Prirodzene prsia?

nuggetka

mňe začali rásť prsia v 8 rokoch...mamča so mnou chodila po lekároch, si predstavte ako osemročnej vám ohmatávajú prsia, strašne...vtedy som sa začala kôli tomu hrbiť a hrbím sa dodnes nemôžem sa toho zlozvyku zbaviť...keď som mala 13 prsia na mne svietili, pamätám sa chalani má volali cica...teraz mám 19 a sú akurát 2 alebo 3 neviem,ale ešte nikto sa nesťažoval :) ja len som chcela podotknúť, čo by som dala za to aby som mala taký normálny priebeh rastu ako vy...aspoň by som mala pekne rovnú chrbticu

martinka15

no ked mas len 16 rokov tak to mas este stale nadej :-) ja mam prsia asi 75B, vraj to je najcastejsia velkost.Hovorim "asi" lebo mam strasne utly hrudnik a 75tky su mi vacsinou siroke a 70B male a kedze 70C malokedy najdem..tak treba obcas zuzit obvod...no nikto neni idealny...vzdy ma zralo ze mam male dvojky...ale co? priatel hovori ze su super, tak akurat, normalna velkost a ked chcem krasny plny vystrih natiahnem si push-upku. a je lepsie mat vacsi zadok ako vacsie prsia ver mi :-)

Veronique

Veľké prsia sú len na dve veci dobré,prvá pre chlapské oko a druhá že je to sexi.Ja mám 23rokov.65kg,170cm a 6 prsia.Mám ich pevné,ale veľa krát som si poplakala,lebo mám problémy s chrbticou a pri mojom povolaní kaderníčka mám chrbát stále zhrbený a nemôžem na seba dostať hoci čo a nehovorím o plavkách,podprsenkách a tričkách.Keď si oblečiem tričko ktoré je tak na moju postavu,tak ho mám tak nad pupok a na prsiach ako sardinka a ani bundy mi na prsiach nesedia.Som štíhlejšej postavy a musím si všetko kupovať väčšie kôli prsiam a potom si to dávať zužovať...čo by som dala za také 4 prsia..Keď čítam čo píšu tie násť-ročné,tak ja som bola taká istá.Nezúfajte,ja si myslím,že každá žena je sexi niečim iným a zatože nejaká baba ma velké prsie,tak stoho by som si veľkú hlavu nerobila.a nie každému chlapovi sa páčia veľké....Aspoň budete vedieť že ste chalaňov zaujali niečim iným ako prsiami a to je najdôležitejšie.Tak sa majte pekne .papa

***

mila Zdena, kedze mas 14,. tak ta musim sklamat- tvoje prsia nenarastli z mlieka, ani z cibule. Je to pre to, lebo si akurat vo veku, ked sa tieto veci ako boky a prsia zacinaju prejavovat. Takze mile dievcata, skuste este chvilu pockat, a ak vam tie prsia aj tak nenarastu, bude to bohuzial genetikou, nie cibulou, mliekom a podobne :))

mno ja

ja mam male prsia a cela by so vedet ze nejakym jedlom ci sa mi nezvacsia akoze ci keby nieco viac jem ze ci neni nieco take od coho by mi narastly

zdena

noo ja mam 14 a mala som male prsia....ale zacala som pit mlieko na litre :D ale ma to uzastne vysledy vazne.na to moze byt dobra aj cibula ktora roztahuje cievy a tym prispieva k zvacseniu prs..:))zarucene rady

Hapacabanna

Aj ja nemam prave najvacsie prsia,ale zeby ma to nejak deptalo...neviem,v sucasnosti su male prsia in a keby sa spytas vacsiny chlapov,povedia ti ze radsej male nez velke.velkych uz tu bolo dost :D

mata9696

neviete mi niekto poradit pohama vyrobok prsia extra aj na vyrovnanie rovnovahy hormonov, mam pocit ze mam privela muž. hormonov pretože mi rastu chlpky na bradavkach a na brade je mi to dost neprijemne nemate podobny problem prosim poradte dakujem