Prirodzene prsia?

vejusik

ahojte
mam problem ...mam male prsia a chcela by som ich mat vacsie
poradite mi co s tym?? mam sa inak zacat stravovat alebo...??
keby som aspon nejake mala dobre necham tak ale mam 15 rokou a nemam tam vobec nic !! :(

vejuska

ahojte :)
mam 15 rokou a prsia mam uplne male, takmer ziadne a prsia vraj rastu len do 16tich rokou. bojim sa ze mne uz nenarastu a ja budem mat velke NIC az do konca zivota :(
Co by pomohlo tomu aby moje prsia boli velke a zdrave??
zle sa stravujem alebo...??
pomozete mi?? dakujem

noc

mam 17 a prsia nikde. Nemam chlapca a rozmyslam nad antikoncepciou. Poradte, mam ju zacat brat na zvacsenie, kym je este cas do 18tich,. Vraj do vtedy rastu...

jancecka

16 rokov, neboj, všetko sa môže zmeniť, plastika je nechutná to hej, brala by som ju len v prípade, keby som prišla o jeden prsník alebo z lekárskeho hladiska, nie pre krásu, netráp sa postavou, naozaj, pomysli si, že sú aj horšie veci na svete ako je postava, hlavne že si zdravá

lilly

babenky, ja viem že vás to trápi a núti vás to zaoberať sa tým, no to je tá najväčšia sprostosť, čo môžte urobiť-trápiť sa pre to. ja mám 18, prsia žiadne, všetky podprsenky sú mi veľké, mám dosť problém s kúpou a tiež som sa preto trápila, dokonca som rozmýšľala či v budúcnosti nepôjdem na plastiku, ale to určite nie, razantne odmietam! uvedomila som si, že keď sa tým nebudem toľko zaoberať a radšej si pocvičím nejaké spevňujúce cviky a budem žiť. prsia nie sú to najdôležitejšie, len sú zbytočne príliš rozoberané,joj!