Baby tolerujete byvale?

Príspevok v téme: Baby tolerujete byvale?
luna28

baby ako znášate ak sa Váš partner stretáva s bývalou? Myslím, ale intenzívnejšie, nie, že sa iba stretnú raz za pol roka na káve..ten môj chodí s bývalou behať trikrát za týždeň, strašne na to žiarlim, je to pekná baba, ktorá navyše nevie, že sme sa s frajerom dali znovu dokopy..ale nechcem ho obmedzovať, že sa s ňou nemôže stretávať.

natalka2

snehuliatko, som na tom podobne..tiez nemam na vyber, pretoze on mi o nej hovori ze je to kamoska, a on nevie ze viem ze je to byvala (zeny su detektivky,vsak:D) no a nemozem mu zakazat stretavat sa s kamoskou kedze aj ja mam plno kamaratov..

summer2

moj priatel má v mobile čísla na byvalych "svokrovcov", myslíte že je to dôvod na žiarlivosť? neviem či si s nimi vola, ale myslím že oni by mali byť už len minulosť. s byvalou sa rozisli v zlom

malickaaaaa

Tak ja zdielam ten isty nazor ako asi dve holky nizsie...
Nikdy by som nebola v pohode keby moj priatel stretal byvalku. A ja by som to nemohla urobit jemu, ani poza jeho chrbat ani keby som mu povedala,ze idem s nim len na kavu tak asi by ho rozdralo...
Ma mna a ja mam jeho, chcem byt jeho kamoska, jeho partrnerka a chcem aby sa bavil so mnou a o nasej bududnosti a nie so starymi laskami o kravinach...
To je moj nazor...

DzanaFX

snehuliatko mala by si o tom s ním hovoriť...nedus to...dusenie vecí, ktoré vadia na vzťahu potom bude viesť k takému výbuchu až to skončíš...

snehuliatko

ja tolerujem, lebo nemám na výber..ale neviem, ako dlho to v sebe ešte zvládnem dusiť kým poriadne nevybuchnem..a teba podľa mňa čaká to isté..

melindaaa

ja zase co mam kamaratku, tak ma priatela uz rok a s byvalym sa stretava ako kamaratka tak cca raz za tyzden urcite.. vzdy pokecaju aj ked sa nahodne stretnu... ale kamaratka mi hovori a to viem s urcitostou, ze jej je nechutny a uz by s nim nemohla nic mat... aj ked je to fesak a vela zien mu prejavuje priazen.. okrem toho keby mu dala sancu tak by k nej pribehol ako pes... ona je tiez velmi pekne dievca... a jej terajsi o tom ani nevie lebo by spravil taky cirkus, ze amen tma. A druha vec je, ja mam byvaleho ktory bol kedysi zaroven aj moj naj kamarat a mam ho velmi rada ako kamaratka stale rozisli sme sa v zlom, ale oboch nas to po case preslo.. sme stale vkontakte aj ked som medzi casom mala dalsi vztah a ci ziarlil na byaleho?urcite,okrem toho moj ex je typ chlapa o ktoreho ma zaujem tiez vela zien.. no aj ked som s nim tvorila par niekolko rokov teraz aj ked sme kamarati neviem si predstavit, ze by som s nim nieco mala...a neviem si predstavit ani to, ze zanevrieme na seba.. ostali sme kamarati..ale dalsia vec je, ze on by to zrejme chcel vratit do starych kolaji.. nikdy to nieje z tej jednej strany nevinne...no ma smolu ani keby som upadala do bezvedomia nic by som s nim nechcela uz

to su len take realne priklady, ale druha vec je keby sa s nou stretaval ten tvoj raz za tyzden, tak este OK , ale 3? asi by som mu dala ultimatum bud alebo..ked nie tak zbohom najdem si takeho ktory nebude uprednostnovas svoju byvalu... ale teba samu!!! neviem ako inak aj ked su v kamaratskom vztahu chlapi su ini..ziarlivost je prirodzena aj ja by som na toto ziarlila. Nech si nehlada na to slabe argumenty, ak nepomoze tak by som ho kopla do zadku a vtedy by sa ukazala jeho prava tvar si myslim :) najdi v sebe tu silu a odvahu

kate17

ja na tvojom mieste by som uz taky cirkus urobila priatelovi a ked aj chodi s nou behat co pochybujem tak ver tomu ze neskor to nezostane iba pri behani byvale vedia byt mrchy a ked este ona nema nikoho normalne mu to povedz ze si neprajes aby sa s nou stykal a ked to nebude respektovat tak mu daj cau :)

doubledog

keby sme pohladali, mozno tu najdeme temu:

baby, pocuvajte, dala som sa dokopy s ex, chodievam s nim 3x tyzdenne behat, ale obcas sa cudne sprava a skryva telefon.
co myslite, ma niekoho?

ako to len ti chalani robia, ze si najdu taketo povolne baby, co im vsetko toleruju?

Maoam

naozaj ide iba o behanie 3x do tyzdna? este ked pred tebou maze sms a klame, ze s nou nekomunikuje a pritom komunikuje, divne...