Baby tolerujete byvale?

Príspevok v téme: Baby tolerujete byvale?
luna28

baby ako znášate ak sa Váš partner stretáva s bývalou? Myslím, ale intenzívnejšie, nie, že sa iba stretnú raz za pol roka na káve..ten môj chodí s bývalou behať trikrát za týždeň, strašne na to žiarlim, je to pekná baba, ktorá navyše nevie, že sme sa s frajerom dali znovu dokopy..ale nechcem ho obmedzovať, že sa s ňou nemôže stretávať.

DzanaFX

3nttt každý to berie inak to je pravda...Ja, nakoľko vychádzam s bývalým, ale fakt by som mu nedokázala dať ani bozk :-D, by som to tolerovala, lebo chápem, že je to reálne, takéto kamarátstvo...Ale je to na každom no :-)

DzanaFX

pre xxxxxxxxxxxxx pravda aspoň keby sa o tom vedelo, tak by to bolo ok...pre dasa123 dá sa to tolerovať, pokiaľ sa o tom pekne porozprávaš s partnerom, môj ex chodil za svojou ex pozamoj chrbát...veľmi ma to nahnevalo, keď som na to prišla, potom som s ňou hodila reč, s ním tiež...druhýkrát už prišiel, či môže ísť na návštevu, v pohode som ho pustila...Prosímťa keď ma má podviesť, tak mi za to nestojí, nebudem robiť drahoty...

Každý jeden človek má vlastný rozum a nemôžem predsa partnerovi zakazovať kontakt s okolím, len preto, lebo žiarlim..

Neviem kedy ľudstvo pochopí, že byť vo vzťahu, či zväzku nie je podmienené vlastníctvom partnera...

natalka2

moj frajer je tiez velmi dobry kamarat s byvalou,pisu si, stretavaju sa..o com si pisu viem,nic s nejakym podtonom,ale aj tak mi to vadi, aj ked to pred nim nepriznam. asi sa s tym budem musiet zmierit, a dufat,ze uz ziaden nic neciti.niektori ludia proste nevidia dovod ked boli dobri kamarati aj pocas vztahu prerusovat kontakty,to zavisi od povahy a vychovy. moj priatel je kamarat s kazdym,mali doma vzdy "open house", vzdy okolo neho kopec ludi,tak to asi berie inak ako ja..

tinawolfova

tolerovat byvale??? nikdy! za ziadnych okolnosti nie! preco sa teda rozisli ked si tak rozumeju ze chodia spolu behat? a este k tomu aj tri krat do tyzdna no dakujem pekne! toto by som nenechala len tak, pretoze sa to moze vyvinut aj do niecoho viac ako len "chodit spolu behat".

Opa

Ja som bola v niecom podobnom, nezmeni sa to, ty to budes len tolerovat, ale raz to proste nevydrzis..isotu ti neda, tu davas ty jemu, preto sa tak sprava. Neviem ci k nej nieco citi, ale nepride mi to normalne, tiez som bola tak zaslepena a hovorila si ze su kamarati atd..
Ja by som mu to povedala ze mi to vadi, alebo skus sa s nou nakontatovat a povedat jej ze ste spolu, nie ziarlivo, iba informativne, - ak ti on povie naco to robis, tak je debil...a chod od neho..co najdalej.
preco jej nepovadal o tebe?
Takto ma chlapec dvojo dveri otvorenych a to je maximalne nefer....ver mi.

dasa123

to tu myslite vazne?asi som teda staromodna...neviem si predstavit ze by isiel moj partner na kavu s byvalou,,,to sa zas teraz nosi?naco sa tu hrate,kazdej jednej vam to vadi...a nieje to normalne a nic dobre sa z toho nemoze vyvinut.

xxxxxxxxxxxx

on pred tebou potajomky sa dohaduje s byvalou a chcel to ututlat este vymazanim hej? a jej zase tutla teba :))) a ty to vies a este mu to tolerujes aby si nevyzerala ako ziarlivka :))) naivne velmi naivne...