začiatok vzťahu.. kam ísť, čo robiť?!

M 25

dnes sme toho dosť pobehali v aute :D dali kávičku a obed.. a teraz sa uvidíme az v nedelu na chvílku, blbé zamestnanie:D
a dnes sme sa aj prvý krát pobozkali, že uff :D

M 25

no mne by nerobil problém ísť hocikam, ale on zas nie ja na všetko .. a ako som písala nižšie, neviem, či to vôbec dáme dokopy...
vo vela veciach mi príde ako nevyzreté decko, ale toto je ozaj na inú tému zas ..
dnes sme sa boli najest a prejsť okolo jazera ...
návrh, pozerať film v aute, sa spustil ako očko na lacných pančuchách:DD že to radšej v kine .. proste, on nevidí to krásne v jednoduchých veciach ... :/

sheila.

inak, ked ti uz tolko pomahame, tak nas mozes oboznamit s novinkami ze ako ste na tom :) a kam nachoniec chodite.

alenka_maxova

M 25, ale festival nie je len hudobny.... :D Na Slovensku je siroka ponuka divadelnych festivaloch. Napriklad v Nitre je od 5 do 8 juna babkovy festival. A mozem ti zarucit, ze to nie je festival ala Ratafak plachta. Dnesne babkove divadlo je uz insie, ako bolo v dobach komunizmu :) Teda, ak ste trosku na kulturu, urcite si tam pridete na svoje :)

M 25

nechodím na festivaly :D a on tiež nie je na to :D
no nie sme blízko od seba, ale ani zas tolko, čo ty, takých 20km najviac..
a hej, určite ste si vážili každú minútu ,č o ste boli spolu..
aj ked ja zas neviem, či to chcem posunúť až do vzťahu ..ale toto je už o inom zas.

alenka_maxova

M 25, tak vies, nam to ani vadit nemoholo :) Cez rok som od neho 220 kilakov, cez vikendy dakych 30...Cize si vyberies, ci budes behat po dazdi, alebo sa neuvidite vobec :D
Tak ale je to ine, ked byvate blizko seba. Inak, zacinaju festivaly, vyberte sa na daky. Kludne aj s partiou ludi. Nikdy tak cloveka nespoznas, ako ked si s nim par dni v kuse od rana do vecera. Ale to ty vies aj sama ;)

M 25

ja osobne neznášam dážd a už tobôž nie, chodiť vtedy po vonku .. takže vám tíško závidím, že s tým taký problém nemáte :)
ale tak možno raz to prekonám :D