začiatok vzťahu.. kam ísť, čo robiť?!

melindaaa

grilovacka, prechadzky , da sa tam niekde cvicit v posilke, fitku? nejake loptove hry, co ja viem, len tak si kdesi sadnite na luku, chodte na vylet do toho kina trebars,.. ved zacina leto je viac moznosti ako cez zimu :) zober notebook do auta pozrite si film. Nie na vsetko treba financie :) no a preco je na saunu priskoro? ci co myslis? do nejakeho wellnessu ist si porelaxovat, ja chodim aj s kamaratmi ked ma zavolaju, co je na tom? Aj tam sa da zblizit ;) ked vies, ze je to obojstranne :)

ivanečenka

tak potom máte obmedzené možnosti, ale s trochou fantázie to ide:) ide leto, už je pekné počasie, už sa dá veľa vecí realizovať vonku - piknik, opekačka a pod.:) som mestské dieťa, netuším, čo sa dá robiť na dedine:)

Leela333

Ach tááák :-) Ja, že je to už oficiálne :-)

Inak, prečo sa tým netrápi aj on čo nové vymyslieť? :-D Nemusí to byť len na tebe :-P

M 25

rada som ťa wreck pobavila :D
majky, ešte je čas ;)

no ale oficiálne spolu ešte nechodíme, len sa stretávame, spoznávame, či to bude fungovať, ak hej, potom budeme riešiť vzťah ...
áno, byvame ešte u rodičov, on je z inej dediny vedla ..
a ešte nechcem ísť k nemu a ani ho nechcem volať k nám..na to je ešte priskoro ..
v predchádzajúcich vzťahoch sme rodinné návštevy riešili až ovela neskôr ..
a bez vzťahu som už doosť dlho, tak už som bez fantázie akosi :)

a ešte sme sa ani nebozkávali :D

wreck

M 25, pripomenula si mi tu jezibabku, ktora byva za siedmimi lukami, za siedmimi jazerami, za siedmimi horami a za siedmimi dolinami. a jedneho dna si tak vyjde pred chalupku a vzdychne si: 'preco prave ja musim byvat v takej ****!'

;)

majkyy1111

cely mesiac? tak to uz mozete zacat sexovat a o napln volneho casu mate postarane:D zabijete 2 muchy jednou ranou;)

Leela333

Tak miesto sushi pizza ;-)
A keď prší... navrhla by som zostať u jedného z vás doma a čo ja viem pozrieť si spolu film alebo niečo zahrať... Neviem, mňa v podstate dosť skoro zavolal k sebe, čiže sme nemali problém. Myslím, že mesiac je dosť na to, aby ste sa aj začali navštevovať :-P

ivanečenka

bývate ešte u rodičov? to je trochu ťažšie, ale presne, pokojne ho pozvi na čaj k vám:) a na dedine máte zrejme bližšie do prírody ako v meste, tak smelo na prechádzky:)