Zlty vytok

Príspevok v téme: Zlty vytok
somsmutna

Prave som zmataurovala na strednej zdravotnickej skoly a kedze nechcem podcenit moj zdravotny problem pytam sa Vás-vacsich odborníkov nez som ja.

Moj prooblem spocíva v gynekolog.tazkostiach.
Momentálny stav:zltá farba -necitit zapach ,sem tam ma to zasvrbí ale o 3seknudní to prejde, neviem ci si to uz nenahovorama alebo co lebo v MINULOSTI- som mala taktiez zlty vytok s cesnakovýcm zapachom(zrejme asi inf.) a svrbelo to nehorzne, pri usti posvy sa miobjavili hrudky a taktiez som mala žpo zacervenane .... teraz ma trapi iba zlty vytok so sem tam svrbením. Mám aj oslabenu imunitu tak moze to byt aj tym . Tento probem mat od vtedy od kedy som zacala pohlavne zit. Ano bola som u gynekologa, dal mi aj lieky al čapiky naposledy ked som sa mu stazovala ze mam zlty vytok mi urobil tieto vysetrenia-mycoplazma,chamidie,trichomoniaza a samozrejme urobil aj ster a gonorhea .... NIC SA NEPOTVRDILO! Je moj strach opodstatnený ? vIEM ZE takyto nelieceny vytok ktorym trpim uz vyse roka moze mat negativny dopad na moje otehotnenie .

POradte co mam robit? Momentalne sa staram o seba iba za pomoci Saforele.

Velmi budem vdacna za zakdy prispevok a nechcem aby ste ma posielali ku gynekolog.lebo tam som bola minuly mesiac. :(

nicollette12

Ferinka123 - preco nechces ist ku gynekologovi? Lebo tam by si mala ist urcite!!! Inak nezistis co ti je, priatel mohol na teba vselico preniest ked ste sli bez ochrany.. pekne hybaj ku gynekologovi hned zajtra.... ak to nebudes riesit tak sa to moze zhorsit a moze to byt vselico co si sama doma nevyliecis a ani ti to same od seba neprejde.....takze smer gynda

Ferinka123

Ahojte baby mam taký problém predvčerom som mala styk s mojím priateľom išli sme bez ochrany od vtedy som objavila ze mam žltý výtok občas ma aj svrbi vagina niektorý mi hovoría ,ze to je normálne ďalší zas,ze to je infekcia alebo zapal ale pri moceni ma ani nic nestipe a nepali. A ku gynekologovi ísť nechcem ďakujem za každu odpoved

Ferinka123

Ahojte baby mam taký problém predvčerom som mala styk s mojím priateľom išli sme bez ochrany od vtedy som objavila ze mam žltý výtok občas ma aj svrbi vagina niektorý mi hovoría ,ze to je normálne ďalší zas,ze to je infekcia alebo zapal ale pri moceni ma ani nic nestipe a nepali. A ku gynekologovi ísť nechcem ďakujem za každu odpoved

somsmutnna

musim vam nnapisat znova, mam uz 5 den menstruaciu a zacalo ma to tam od dneska svrbieet , ale preco ? Dodrziavam hygienicke zasady a navyky , sprchace vylucjem, problem sa vyskytol az po tom co som zacala sexovať ciz enemyslilim ze by som bola alergicka, asi bby sa to prejavilo skor.

Svrbí to a neviem co mam robit, naposledy co som mala kramy mma to tiez svrbelo ale to som si kupila canesten jednu tabletu aprijemne mi to pomohlo .

Momentalne opat svrbenie , nie povrchovo ale dnu,uz som si myslela ze mam vaginitidu, ten zlty vytok neustupil.... nechchem ist ku gynekologovi ako som uz písala lebo som bola u neho s tym istym 3krat daco predipsal, a nepomohlo... napossledy mi robil vysetrenie co som uz spominnala ...že vraj som cista ale viem ze mi nieco je , moznno slaba imunita alebo nemam nabeh na cukrovku ?

Prosím poradte mi , lebo piatok iidem do lekarne aby som si nieco kupila, chcem si kuupit fungicidium alebo wobenzym co vy nato ,...?? *Dakujem za kazdy prispevok,ja som uz z toho zufalaa :((

vsevedka

somsmutna, temu moholi premenovat admini, ak sa im zdal tento nazov vystiznejsi

to obcasne svrbenie co ta trapi, nvm akeho je povodu, kedze nemas infekciu a ani mykozu, moze byt alergickeho povodu

inac vacsina gynekologov pri takychto problemoch nedoporucuje ani pouzivanie Saforelle, ci podobnych pripravkov, mala by si sa sprchovat len obycajnou vodou, da sa na to zvyknut, hoci spociatku sa ti bude zdat nemyslitelne, ze sa budes umyvat bez gelov a budes si pripadat snad pomaly ako spinava, alebo budes mat pocit ze predsa len akysi telesny zapach vods nezmije, ale po case zistis, ze da sa hygiena intimnych partii robit aj sprchou bez prisad (samozrejme po velkej potrebe pozi na oblast konecnika gel urceny na intimnu hygienu, trebars to Saforelle

pokial si spodne pradlo peries v pracke, zmen to a per si nohavicky rucne len obycajnym detskym mydlo alebo mydlom Balea (DM drog.) na citlivu pokozku a dobre hlavne potom vyplachaj v obycajnej vode bez avivaze

uteraky asi rucne prat nebudes, preto ak ich vyberies z pracky, este ich preplachaj rucne v cistej vode a maj vzdy len jeden uterak urceny na intimnu hygienu

niekomu sa mozu zdat moje rady smiesne, ale u citlivych ludi to funguje

a snaz sa pokial si doma, aby si nemala obtiahnute spodne pradlo, aby pokozka mohla dychat, nos proste nieco volnejsie, cez leto kludne nieco na sposob panskych boxeriek (su aj damske), hlavne aby boli len z cistej bavlny

tak vyskusaj a uvidis, ci pomoze, ja taketo problemy sice nemam ale nieco podobne sa objavi, ak som dlhsie na bicykli, alebo mam prilis obtiahnute rifle (a este-tangacom sa vyhni oblukom!)

somsmutna

vsevedka-robim vsetko to co si napisala.
A co robit s tym obcasným svrbením ?

Imunita s maozrejme ,posilnovala som si ju pripravkom menom Kolostrum, aj zaberalo, dokonca som nemala pol roka kutiky,osalbenu imunitu som mala ked som prekonala Epstein -Barr virus....

PS: to sa mi len zda alebo niekto premenoval temu?

vsevedka

nvm ci ti pomozem tak ale ja som sa na predmete Gynekologia ucila, ze zlty vytok, navyse bez zapachu nie je vobec nebezpecny (navyse stery mas negativne), rovnako ako biely flour (vytok), takze ja by som sa na tvojom mieste neobavala,

posilni si imunitu a nemam na mysli len dookola tu omielane doplnky, ale trebars aj celkovu vyzivu, pohyb na zdravom vzduchu, saunovanie s naslednym ochladzovanim a pod.

vzdy pred a po styku sa osprchuj, pokial sa da chod aj na malu potrebu a nesprchuj sa prilis teplou vodou a nepouzivaj na intimne oblasti bezne sprchovacie gely