milujem alebo mam rada?

Príspevok v téme: milujem alebo mam rada?
asisi

Ach,neviem ani ako zacat a kde,len dufam,ze sa nezamotam.Ja neviem,moj vztah je 4 rocny a viem,ze som bola zamilovana a poriadne az do momentu pokial ma priatel neprekvapil z niecim co nechcem rozpisovat a veeelmi my tym ublizil,odpustila som mu.A zacali sme vraj od zaciatku a takychto sklamani som mala niekolko a stale som odpustila,no a teraz ten moj problem neviem ci ho este milujem alebo ho mam uz len rada,som rada v jeho pritomnosti,vzdy si mame co povedat,zasmejeme sa atd,co sa tyka ,ale intimnosti premaham sa ,je to o nicom v mojom pripade a boskavat sa no ani nahodou nemozem dam mu pusu,ale len taku ako synovi,cmuk a to je vsetko.Vas nazor?milujem alebo uz mam len rada?

vysavac

nemilujes ho
ked niekoho nevies pobozkat bez vnutornych zabran a s istym odporom (priznaj si ho), nemilujes ho
podla mna vasmu vztahu odzvonilo

nicolette

Nik ti nemôže odpovedať správne na tvoju otázku, či ho ešte miluješ alebo len máš rada. Podľa mňa odpoveď musíš poznať len ty. Musíš to cítiť ty vo svojom vnútri, polož si napr. otázku, či chceš aj naďalej s tým človekom zotrvávať vo vzťahu, čo ti ten vzťah prináša, či ťa naplňa a podobne. No nič nie je lepšie ako vzájomná komunikácia medzi partnermi, porozprávajte si, čo máte na srdci a snažte sa vyriešiť otázku budúcnosti, že čo ďalej. Vzájomne si povedzte o svojich pocitoch, trápeniach a v neposlednom rade, čo jeden k druhému cítite... :)