DLhotrvajuce bolesti a tocenie hlavy

Príspevok v téme: DLhotrvajuce bolesti a tocenie hlavy
jakub uhrák

Dobry den, neviem ako zacat ale tak poviem vam to na rovinu bolieva ma hlava a obcas sa mi toci nie velmi len taku neistotu mavam ze si musim lahnut, bol som u doktorky spravili mi dva krat eeg,bol som na magnetickej rezonancii nic,bol som v nemocnici a tam mi nasli dačo ale ze dalsie vysledky a ako keby sa nic nedialo a stále nič tak už neviem kde môže byt chyba som úplne zúfalí či môže byt chyba v psychike som prestal fajčiť marihuanu a či tam nejaká chyba ale tomu moc nechcem veriť,dalej nemam najlepší systém ako čo robím cez den som,takmer nič školu som skončil takže bývam pri počítači dost a dost spím je pravda športujem,ale nie každý den tak pat krát do týždna,ale skúsil som obmedzit počítač na jednu hodinu denne televizor takmer nepozeram a zmeny moc neboli,takže už neviem čo mám robiť či íst na nejakú masáž alebo bylinkárovi alebo si hodit slučku okolo krku verte mi uz toto trva takmer pol roka začiatky boli velmi zle. Dakujem vám velmi pekne ak by ste dačomu nerozumeli spýtajte sa za každú radu vam budem vdačný :)