Ako Zaujať

Príspevok v téme: Ako Zaujať
slovacisko

CAute .. som chalan a mam 24 rokov som trochu tucnejsi , s dobrym srdcom a skrytou laskou ale dosial este neprejavenou , neviem balit dievcata , neviem ako na to , mam nizke sebavedomie , slabu volu , ale chcel by som zbalit nejaku babu len neviem ako na to ... Pretoze mam nadvahu ale mam dobre srdce a potrebujem vztah lebo ta samota ma ubija..potrebujem kazdy den stretnut osobku ktora ma bude mat rada :) chyba mi laska... len si ju neviem ziskat

JahO_Odka

Leela má krutú pravdu. Čo si budeme hovoriť - v dnešnom svete vzhľad dosť zaváži. Trošku na sebe zamakaj :) A hlavne na sebadôvere, tá je možno ešte dôležitejšia. Koľko zlatých chalanov ja poznám, ale bohužiaľ sú hanbliví. Musíš sa postupne osmeľovať a myslím, že keď sa dáš do formy, tak sebavedomie príde samé :)

Leela333

Prepáč, že to poviem takto, ale to, že máš dobré srdce ti houby pomôže ;-)
Ľudia dnes strašne dbajú na výzor... Prečo s tým niečo nespravíš? Začni chodiť do posilky, trochu schudni a je to aj zdravšie pre teba. Keď niečo chceš, tak pre to aj niečo urob ;-) A myslím to len v dobrom, čo ti píšem, lebo povedzme si otvorene, ľudia sú povrchní.

zewa

Tak ako vnimas ty sam seba, tak ta budu vnimat i ostatni. Ked prijmes svoju postavu a prestanes sa za nu hanbit, nikoho ani nenapadne ju riesit. Prosto na to nemysli. Alebo s tym mozes aj nieco urobit. Ale dobre poznam lenivost :) Prosto sa osmel a pozvi nejaku na kavu.