odrazu mi zriedli vlasy

Príspevok v téme: odrazu mi zriedli vlasy
Adka-Adka

pred par rokmi mi odrazu zriedli vlasy a vobec neviem pochopit ako je to mozne..stala som pred zrkadlom a zrazu som si vytiahla chumac vlasov a tak to postupovalo a dnes mam fakt riedke vlasy s ktorymi sa neda ani nic spravit... v rodine nemame nikoho kto ma riedke vlasy takze geneticky to asi nemam...bola som uz aj u koznej a chodila som k nej na laizer a aj takou vodickou som si mastila pokozku hlavy ale ziadny rozdiel... zazili ste to uz niekto? ze ste z peknych hustych vlasov mali odrazu riedke? ako ste to riesili?

Adka-Adka

a moze to byt aj s toho ze som schudla? lebo ked som mala asi 12 alebo tak nejak tak vtedy to zacalo a v tom obdobi som dost schudla lebo som bola niekedy dost pri sebe

Adka-Adka

no toto ze nepribrala som no mozno trochu ale to bude s niecoho ineho :) a ano hlavne horna cast hlavy je dost riedka fakt.. a bola som uz minulehon roku na vysetrenie a lekarka ma len poslala ku koznej a ta mi robila ten laizer ale vobec mi to nepomohlo.. podla mna ci mi nahodou nechybaju nejake vitaminy alebo nieco