Zdravy zivotny styl

anonym_1515

Z mineralok odporucam "Maštinská".
Jemne sytena a k tomu nizko mineralizovana. Pijem ju uz niekolko mesiacov a je fakt dobra. skuste.

qwertyui

uff, tak to bude o dost tazsie ako som si myslela... :o( konecne som bola happy, ze som sa dokopala k pitiu vody a vidim, ze som to este viac dodzubala... ;o) no nic, budem mudrejsia nabuduce... ved mi bolo divne, ze pri tolkej zdravej strave sa citim dost na nic...
ja mam 22, je to pravda s tymi kostrami nic nenarobime... ale aspon sa bude (snad) lepsie rodit... xixi ;o)))

123456

k tym mieram... mozes pohnut tukom, mozes pohnut svalmi v zmysle zmensovania... ale kostrou nepohnes.... ked mas raz siroke boky, panvove kosti, tak tymi cislami nepohnes.... jedine zeby vymysleli operaciu na zuzenie panvovej kosti :D :D :D

123456

ovocie je plne cukru... preto sa odporuca jest ho doobeda (lebo sa to najlepsie spali)... tak dve porcie denne (porcia = tolko, co ti vojde do dlane.... no napr jedno mensie jablko je jedna porcia) a potom treba denne zjest k tymto dvom porciam ovocia este tri porcie zeleniny... poobede, ku obedu, na veceru, k ranajkam... zelenina kedykolvek....

zds

qw...voda + ovocie = podpora kvasenia.
pise sa o tom, mam to aj odskusane.
nie je voda ako voda. ta v ovoci je plna vitaminov, enzymov, mineralov a niekedy aj dalsich latok.
ovocie je kralom stravy. a vies, krali kraluju samotni :)

jacquelin

dakujem, ale zas kolko mas rokov?? ja 18..ak si starsia tak to je uplne oka.. a inac milujem toto forum..sak sem chodi pomerne wela malych dievcat/zien..a ja ze som jedina co je taky liliputan :)

qwertyui

zds, chcem sa este opytat, je to fakt taky problem, ked pijem vodu a zaroven jem ovocie? ved mne prave ide o to aby mi v crevach nic "nekyslo" tak sa tu trapim ako pako a Ty pises, ze tato kombinacia to sposobuje? ;o( sa mi nechce verit - ved same ovocie je plne vody...
inak jaq., nie je to uz trochu prehnane ta tvoja postava? Ja mam na 164cm vysku, pas 62 a boky asi 92 a vsetci mi vravia, ze vyzeram vychudnuto, tak si neviem predstavit mat tvoje boky. Ale inak 12kg, gratulujem, pekne cislo.

jacquelin

a este: iba tou zeleninkou som dosiahla svoje miery na 85-58-83, a teraz uz len spevnujem...uz mate motiwaciu?? duf ze hej..ja az ked citala ze holky mawaju taketo miery tak som si powedala-ziadne klobasy a aj ja budem taka...a som... a inac mam iba 162 cm takze tie boky berte s rezervou...

jacquelin

ixa nechapem, neviem ci som tak sprosta alebo co no neva.. a zds..za za w a x asa osravedlnujem..snazim odvykat bo viacerym vadi..ale aha..uz je to fain ne?