Zdravy zivotny styl

ixo

jac to si schudla zo120tky ? to mš eštečo dohanat vy jete polysacharydy noteda ja ich jem cele ja sa s nikym delit nebudem,na vodu pozor ta neni dobra ani v kolene ale na pušti je zase vyhodou ako obnovitelny zdroj to sa rata to hej no surove čo ste kanybali? no čafte zase nabuduce

zds

ocuj, jacque...
asi patrim do stareho zeleza, lebo tie tvoje "w" a "x" su maximalne "in" az natolko, ze miestami som z toho bol jelen.
ale inak ides na to xobre, wies? :)

jacquelin

ja som tiez zacala zit zdrawo a sportowat a sxudla dost wela- 12kg (na moju hmotnost je to slusne).okrem toho sa aj owela lepsie citim, po jedle niesom unawena ale nastartowana a to je tou strawou. zacala jest welmi vela zeleniny surowu, grilowanu, dusenu, rybky, viac ryze ako zemiakov, obcas nejaka ta sladkost a masko..teplucko nam zacalo tak hor sa behat a korculowat bicyklowat a wsetko co vas bawii (okrem sedenia pri telke s cipsami a reznami). nesmiem zabudnut dodat ze pitny rezim je velmi dolezity...super je okrem cistej vody aj predtym spominany zeleny caj.podporuje spalowanie tukov a zabranuje ich ukladaniu.. a este k tomu ekzemu..ekzem moze vzniknut hocikedy a u hocikoho..takisto ako alergia moze hocikedy zacat a hocikedy skoncit... (nehoworim ze to nie je tou strawou ako to tu niekto spominal, iba chcem powedat, ze aj tato moznost existuje..)a ozaj...ja este ked som strasne hladna si dam pred jedlom nejaku zeleninowu polievku (perfektne jedlo-neda sa ho objest, pretoze sa da robit na miliony sposobov) a tým sa mi znacne naplni zaludok..tak nexa wam darii.. :)

qwertyui

juuuj dievcence, ja som dnes skoro skoncila s dietou.. isla som si robit salat na obed a ako poslednu prisadu, ze si idem nakrajat hlavkovy salat... ked som odtrhla list a uvidela na nom slimaka, skoro som skolabovala... oco musel zachranovat situaciu... ;o))) a aby toho nebolo malo, este som tam nasla aj male cervicky alebo neviem co to bolo... to bol fakt skro koniec, ale bola som statocna, prezila som... ;o)))
ja mineralku iba nesytenu, neznasam totiz bublinky, a co sa akne tyka neviem, uz som minula desatisice na kadejake kremy a neviem co vsetko a uplne som si znicila plet - mam ju precitlivenu a suchu teraz, takze uz si na nu radsej nechcem ani nic davat... tak mam len nieco z aloe vera a pythiol krem, za tie roky som si uz pomaly zvykla, ze vyzeram ako brailova ucebnica... :o(

Ludus

Ahojky qwertyui!!!Ja by som ti odpurucila pit zeleny caj...a specialnu kozmetiku Avene...ta mi uplne pomohla a moja tvar je super::())Sice sem tam sa objavi nejaky ten uhrik:)
No aj ja som zacala,ale zas nie az tak drasticky:Ranajky:Jeden celozrnny croasant so syrom a rajcinou,obed grecky salat s fornetami..olovrant:susene hrusky...a vecera:ovocny pohar...:)

zds

mineralky len jemne-jemnucko sytene (alebo vobec nie) a s minimalnym obsahom mineralov, lebo tie mineraly su v anorganickej podbe a zle sa vstrebavaju.
podstane ale je, nepit nic s jedlom, alebo malicku salku caju po jedle.
pitny rezim treba aj pri akne, suhlasim s tebou.
pit "solo" medzi jedlami alebo 45-30 min. pre jedlom a bude to ok.

qwertyui

tak co mam pit, ked nie mineralku? ja mam podla mna take zle akne aj z mizerneho pitneho rezimu, tak sa snazim zlepsit to, pijem aj zihlavovy caj, ale zase ano to nechcem prehnat...

zds

qw....,
mineralu vynechaj, ked ma ovocie a zeleninu, tie obsahuju vody dost a navyse voda + ovocie zle spolu reaguju
- podobne pohanka+ovocie nereaguje spolu dobre, kvasi
- t.j. dobre oddeluj ovocie a polysacharidy (napr. pohanka), lepsie travi
drzim palce :)

qwertyui

takze, teraz citam: totalni detoxikace uplna ocista organismu - malachov a druha kniha:leceni stravou - zazracne leceni syrovou stravou, K. Nolfi
Takze mila Ludus, ja som dnes teda zacala - neviem ci dobre, este nemam tu knihu precitanu, ale chcela som to skusit, takze moja strava dnes vyzerala takto: ranajky - 2 banany, mineralka, obed - mrkva s jablkom a citronova stava, mineralka, vecera - biely jogurt s pohankou, hrozno, matovy caj, a nakoniec som si dala este 2 struciky cesnaku - mal by zabit bakterie a pomoct precistit krv... ja tiez nemam problemy s postavou - len s tou pletou, nic, vobec nic mi nepomaha... toto je posledna sanca... :o(