antikoncepcia

mirinka7

Fixka,je to moja prvá antikoncepcia,som z toho trochu vystresovaná a len preto,že ma to nenapadlo,ešte nemusím byť nezrelá,ale dakujem za odpoveď..je mi jasné,že ty si padla z neba s tým,že si to už vedela:)

Fixka

mirinka7, koľko máš rokov?
To tvoje písanie svedčí o tvojej nezrelosti. Čakala si do polnoci, že Ti niekto odpíše?
Jasne že je to napodobenina inej HAK. Stačí sa pozrieť tu na internete a podľa zloženia nájdeš informácie.

mirinka7

prečo si myslíš,že to bude napodobenina tých,čo si napisala?na nete som čítala,že už to zopár báb bralo,ale nebolo ich vela...

mirinka7

prečo si myslíš,že to bude napodobenina tých,čo si napisala?na nete som čítala,že už to zopár báb bralo,ale nebolo ich vela...

mirinka7

prečo si myslíš,že to bude napodobenina tých,čo si napisala?na nete som čítala,že už to zopár báb bralo,ale nebolo ich vela...

mirinka7

prečo si myslíš,že to bude napodobenina tých,čo si napisala?na nete som čítala,že už to zopár báb bralo,ale nebolo ich vela...

mirinka7

neviem cenu,ešte mi ani v lekárni nevedeli povedať,musela som si ju objednať a som zvedavá na skusenosti s nou,ty si ju mala?

mandolinka

Kedže ju nemali ani v lekárni, tak je to novinka a nebudú mať s ňou skúsenosti dievčatá. Vyrába ju Zentiva.
Inak to bude napodobenina Jeanine, Qlaira a niektorých ďalších.

mirinka7

neviem cenu,ešte mi ani v lekárni nevedeli povedať,musela som si ju objednať a som zvedavá na skusenosti s nou,ty si ju mala?