Odchod z domu - oznam rodine

Príspevok v téme: Odchod z domu - oznam rodine
DzanaFX

Ahojte, o dva dni by som sa mala odsťahovať konečne z domu (vôbec tu nie je iné východisko, s rodinou nevychádzam)...Popíšem to bližšie. Rodina mi veľmi ubližovala, už som to tu raz písala www.zdravie.sk

a tiež aj tu

www.zdravie.sk

No a vlastne...Moja rodina to ani len netuší, ja utekám z domu...Najprv som im to nechcela povedať vôbec, ale teraz vlastne rozmýšľam, že by to nebolo asi fér, tak im to chcem oznámiť tesne pred odchodom, lenže asi začnú so mnou robiť cirkus a nadávať mi a obrátia ma za tú, čo sa vykašľala na rodinu...Neviem či sa im ironicky poďakovať za to utrpenie, čo spôsobili a vytknúť im všetko, prečo ma vyštvali z domu, alebo len bezdôvodne ohlásiť, že idem preč, žiť nový život, alebo čo im vlastne povedať?? Lebo oni ma úplne odvrhnú a tým, že ja opustím tento dom, spôsobím, že už nebudem mať žiadny domov :-) hmmm?

DzanaFX

chunkys u mňa v mojom prípade je to preto, lebo ma brali ako parazita a sa ma zbavili a nie je dôvod ma ďalej ničiť, keď ich "neciciam"...Už ich nestojím ani cent a to je najdôležitejšie u nich asi...

chunkys

ale stale tomu nerozumiem, ako sa tie vztahy mozu zlepsit, ked uz nebyva rodina pokope...
ja teraz prezivam tiez zle obdobie, tak isto urcite problemy s rodnou, ktore ma prinutili odist z domu prec.
ked maju dvaja dieta, ktore vychovavali s laskou, potom sa nieco poserie a zacnu hady, castokrat nezmyselne...akoby decko bolo zrazu nejaky hnusny parazit, ktoreho sa treba zbavit
A
potom tie vztahy sa odrazuzlepsia,ako vela ludi pise...
preco?
mam 23

Carie

Ano ono sa vztahy zvyknu zlepsit ked uz spolu nezijete. Aj u mna to tak bolo. S mamou mame najlepsi vztah ked zijem niekde inde. Drzim palce.

DzanaFX

Prekvapenie dňa...:-D Sestra so mnou komunikuje normálnym spôsobom a nehnevá sa....No tak nakoniec, ani nebudeme takí rozhádaní...:-)

DzanaFX

Dakujem vsetkym za podporu :-) piktogram vidim ze presne vies o com hovoris inak ja sa uz nelutujem fakt to nema zmysel... Zacala som to brat vsetko tak ze je to to najlepsie pre mna a uci ma to ako byt lepsim clovekom...Uz viem co su prave hodnoty v zivote co si treba vazit... Ja za toto vsetko utrpenie DAKUJEM kazdy bozi den....

piktogram

dzana: mam radost, ze sa to podarilo relativne bez ujmy. Vela stastia do dalsieho zivota.

A nenechaj sebalutost, aby ta ovladla. Co sa stalo, preco sa tak stalo, preco zrovna ty, preco zrovna do takej rodiny, preco ti nikto nepomohol, preco to ini maju lepsie.. Kasli na to, to nikam nevedie, akurat sa budes tocit v zacarovanom kruhu (ver mi, vsetko co hovorim, hovorim z vlastnej skusenosti). Muselo to tak byt, aby si mohla byt tym, kym si, kym chces byt a kym budes.:) Obcas budes mat velmi zle dni. Vtedy chod za niekym, komu doverujes, koho mas rada. Pytaj sa, chci vediet iny nazor. Pomoze ti to odrazit sa, nepreslapovat na mieste. A hlavne, bud k sebe dobra, aj ty si len clovek.

Pamataj si, ze to, co sa s tebou bude diat, je uplne bezny stav. Akonahle sa mysel, dusa dostane z nezdraveho prostredia do zdraveho, musi vypustit vsetko von a zacat odznova. Neboj, ustojis to, ak budes chciet. Ja ti verim.:)

lost

"doteraz si nás vyciciavala"

na toto by som odpovedal

"OK, uz nebudem," popripoade dodal "teraz vyciciavas ty"

ale congrats a teraz good luck :P