Farbené vlasy

Príspevok v téme: Farbené vlasy
JASojda

dobrý večer.. mám 16 rokov a som v tomto úplne vedľa.. asi pred mesiacom som si dala farbu na vlasy (červeno-čiernu) a moje prirodzené sú svetlohnedé.. no, bohužiaľ, až teraz som pochopila akú blbosť som urobila.. chcela by som sa spýtať, či neviete mi niektorá pomôcť.. chcela by som, aby mi tá farba čo najskôr zmizla (viem, že farby sa nezmývajú,len šampóny).. Musím počkať, kým mi odrastú, čo bude samozrejme dlho trvať, keďže som si dala ju len pred mesiacom, ale vedela by si s tým nejak poradiť kaderníčka? rôznymi maskami, alebo neviem?? ĎAKUJEM..

sympoška602

dobrý večer ,chcela by som poradiť : Bola som blondínka ale nie prirodzená asi 10r som sa prefarbola na blond teraz som zmenila farbu na hrdzavú ale hned po prvom alebo druhom umytí sa mi farba vizmieva a zasa tam preráža blon už som skusila asi veškeré značky dokonca z amoniakom aj bez a výsledok je vždy ten istý po prefarbený mi to krásne chytí ale už po prvom a druhom umytí farba doslova zmízne

LanaLou

Podľa mňa ti nepomôže nič, len čakať, až ti to odrastie... A aby to nebolo také brutálne, daj si vlasy u kaderníčky odfarbiť a následne zafarbiť takou farbou, ktorá sa najviac podobá tvojej prirodzenej farbe vlasov, to odrast aspoň čiastočne zamaskuje. Len žiadne zúfalstvo, nuž, stalo sa :) Teraz ti už pomôže len trpezlivosť. A nabudúce, keď budeš uvažovať o radikálnejšej zmene farby vlasov, odporúčam najprv vyskúšať šampón, aby si zistila, či ti to svedčí :)

JASojda

pozerala som uz aj na nete, ci nieco o tom nenajdem.. no nasla som len nieco o stahovani farby z vlasov.. no netusim co je to.. co myslitE? mohla by som skusit to? ci nie?

jankaaaaaaaaa

mozes skusit b4 color remover. kupis asi v dm drogerii za 14e. ale vraj to pomoze len na tyzden a potom je tmava farba naspat. precitaj si aj tu v niektorych temach na fore je nieco o tom popisane

jankaaaaaaaaa

svoju prirodzenu farbu uz nedosiahnes. mozes si vlasy odfarbit peroxidom, ale budu oranzovo zlte a aj tak budes musiet cakat kym ti vlasy odrastu