Mozem otehotniet hned po menstruacii?

Príspevok v téme: Mozem otehotniet hned po menstruacii?
lilianna23

Ahojte, potrebovala by som poradit. S priatelom sme mali nechraneny styk 2 dni a 7 dni po skonceni menstruacie. To by mali byt neplodne dni, nie? poresiel tyzden a ja sa citim nejak "divne" vzdy vecer ma pobolieva v podbrusku ako pred menstruaciou ale tu mam dostat az skoro za 2 tyzdne tak neviem...mozem byt tehotna? test mi vysiel negativny ale zevraj testy pravidvo vacsinou ukazu az ked meska menzes..Dakujem.

Passka

ahojte, ja som mala sex s priatelom hned den po menstruacii..ptiarel sa do mna neurobil ale roztrhal sa nam kondom a tak mam obavy. Skusala som si aj nahmatat maternicu a ta bola stiahnuta. Viem, ze pravdepodobnost je asi mala, ale aj tak mam obavy pretoze cyklus nemam pravidelny. Co si o tom myslite? Mozem byt pokojna?

odpovedam

Najskor 10 dni po pohlavnom styku si sprav test, skor to vyznam nema. No potom ho este v odstupe niekolkych dni neikolko krat zopakuj, aby si si bola ista.

Tindžiss

Ahojte kočky, mám nepravidelný cyklus, a kedže taktiež neverím na ovulačné kalkulačky dám na radu žien, lebo viete ako vidím viac ako internet...S priateľom som mala dva dni po menštruácíí pohlavný styk...nechranený...a dostala som plný náklad :D chcem sa spýtať kedy si mám urobiť test, leboo asi umriem od stresu :D a je také niečo možné???

rusmar

Tiez hovorim - ano da sa. Ja som neplanovane otehotnela 2 dni po menstruacii - nechraneny sex. Nelutujem, moj syn je to najlepsie co sa mi mohlo prihodit no samozrejme musim spomenut aj dceru, ale ta sa narodilo planovane.

leila

ahojte, mam zvycajne 25-dnovy menstruacny cylus, menstruaciu mam 4 dni a na 7 den sme mali nechraneny pohlavny styk, mozem byt tehotna?

11simonka5

da sa otehotniet aj po menstuacii...som prikladom toho..mali sme s muzom nechraneny sex 2 dni po menzese a dnes mame krasnu dcerku...:) ale myslim si ze je to individualne..kamaratka mala tak isto ako ja sex a tehotna nie je ani nebola...:)

Nela41

mar/ka to už vystihla dobre, len ešte dodám že pobolievanie v podbrušku neznačí hneď tehotenstvo, tento stav môžu byť práve plodné dni kedy sa môžeš cítiť inak ako inokedy (pobolievanie v podbrušku, citlivé prsia, chuť do jedla alebo naopak nechutenstvo a pod.) takže určite počkaj na mrchu a keď nepríde rob test

mar/ka

ved to, ze su to velmi vseobecne informacie, ale ani keby som mala ucebnicovy 28dnovy cyklus, nespoliehala by som sa na to. Podstatne je kedy mas ovulaciu, nie menstruaciu. Otehotniet mozes, ak mas nechraneny styk 5 dni pred ovulaciou (spermie su schopne prezit v "plodnom" hliene aj 5 dni, myslim ze je to extremny cas ale naco riskovat)a tri dni po ovulacii (tu ide o zivotnost vajicka) Ak mas velmi kratky cyklus napr25 dni. , ovulaciu mozes mat uz i v 10 dni cyklu aj skor a teda ked nejakych 5 dni pred tym / teda to moze vyjst este v dni ked mas menstruaciu/ mas nechraney styk, spermie potvorky si na tu ovulaciu mozu pockat. Cize nikto neotehotnie pocas neplodnych dni, len si to blbo vyhodnotil podla nejakych vseobecnych vypoctov. Krize Ta mozu boliet i kvoli oddialenej menstruacii. nemusi to byt tehotenstvo. Ja som sa minule z takych priznakov vytesovala, ze som, negativnym testom som neverila, ved mam predsa priznaky.. a nakoniec mrcha aj tak dosla.. teraz neviem ci som ta potesila, sklamala alebo vystrasila..