Jej Priateľ - Môj nepriateľ

Príspevok v téme: Jej Priateľ - Môj nepriateľ
Farmar Jano

Ahojte vsetci. Zaujima vas nazor a nejake vase riesenie ak by ste boli v mojej kozi.

Som s priatelkou 4 mesiace. Lubime sa navstevujeme vkuse. Obe rodiny nas poznaju a su spokojne. Sme obaja jz dlhsie po dlhych vztahoch, tak tam problem nevidim.
Ale...
V dobe ked sa moja priatelka rozhodla ze svoju nezadanost zmeni a bolo zjavne napr. na FB ze sa o nu a ona o mna zaujima, zacal sa o nu nadmierne zaujimat jej dobry kamarat. Poznaju sa uz dlho a vtedy jej aj on vyjadroval city.
Najprv sme mali problemy lebo ona mi to povedala ale bala sa zacat so mnou vztah aby mu neublizila. Casom sme sa spoznavali viac a nakoniec sme spolu. Lubime sa sme spokojny vo vsetkom aj ked obaja ziarlime ale nie chorobne. Je nam spolu dobre a mozno je to sialene ale riesime buducnost a aj podnikame pre to kroky, takze to nie su len take dristy do vetra medzi nami. Jednoducho sme si dobre sadli a chceme byt spolu.
Lenze ako vidi jej kamos ze sme stale spolu, tak o nu zacal bojovat. Ona ho neodbija lebo sa poznaju ale ja tie muzske tahy poznam, uz som tak o jednu priatelku prisiel.
Kamaratske reci a pisanie a pri tom zistuje aky by on mal vlastne byt aby sa jej pacil, pretoze mal zopar zlych vlastnosti a teraz sa meni na moj obraz. Dobre vyzera, ma kopec penazi, ale o to mojej priatelke nikdy neslo tak sa on meni asi akoze povahovo.
Ona mi netaji ze on ma o nu zaujem aj mi vzdy povie ze jej volal, ze potreboval nieco poradit a tak a on jej v mknulosti pomohol par krat tak ho nechce odbijat. Viem ze mi nehovori vsetko kedy jej pise a tak aby som nebol nervozny a nenadaval.
Ona mi vravi stale ze ma lubi a ze by berobila tie kroky ktore robi pre spolocne byvanie a tak ak by neratala byt so mnou.
Ale ja sa bojim. Bojim ze ju predrbe ako naj kamos moju exku. Do vtedy do nej hucal az bola nervozna a nevedela co a koho chce a nakoniec ju zlomil.
Zacinam byt ziarlivy lebo vidim ze on to nechape a aj napriek tomu ze vie ze sme spolu a budujeme buducnost a ze aj spolu spime tak vkuse prejavuje svoje city systematicky aj ked to robi takticky a nie vzdy.
Zacinam byt ziarlivy a obcas chodim na sluzobky a za kazdym si nahovaram hovadiny aj ked viem ze su to hluposti. Za kazdym ked vidim ze je na FB sa bojim ze jej on pise a ked sa stane to ze radsej mi nepovie ze jej napisal a ja to zisitim ako mjnule tak este viac ma to zneisti aj ked chapem dovod zamlcania.
Bojim sa a aj sa ma pytala ci ho ma vymazat ale povedal aom ze nie, lebo sa bojim ze budem na nu tlacit a zakazane ovocie chuti najlepsie.
Co by ste urobili vy?
Mam sa tvarit ze mi to je jedno, alebo ze ma to fakt serie, uz sme sa o tom rozpravali ale stale ma objime a povie ze ma miluje a ze ak by nechcela tak so mnou nie je a ze nerobika by tie veci co robi pre nas( nebudem specidikovat).

Napad navrh? Potrebujem sa ukludnit

gumka

neviem...rucne strucne vysvetlit, alebo len strucne, musis sa s nim stretnut a povedat mu, ze si to jednoducho nezelas, aby ti balamutil priatelku. Ak nie je uplny dement, tak sa stiahne a da ruky prec

Farmar Jano

Budem musiet lebo na nu budem tlacit a on to vyciti a isto zneuzije. Fakt sa snazim ale ked pocujem jeho meno tak. Takticky sa stiahol ale na nete jej pise aj ked nevola, neesmskuje a nelajkuje. To iste som uz raz zazil a ked som mal problwmy s ex tak jej kamos jej bol po ruke a vtieral jej rady a robil sa ze ako velmi ju chapem.
Aj teraz akoze uprimnym otazkam ako sa mam ja ako jej prkatel neverim. Uz sa aj pytal aky som a tak.. Bojujem fakt a snazim sa ale... Zneistuje ma strasne. Ak by nebol on tak si totalne naplno vsetko uzivam.

elly

nerozmyslaj velmi o jej kamaratovi lebo si to len privolas, ostan sam sebou a bud pokojny, sustred sa na vas vztah a nie na jej kamarata

Farmar Jano

Ja nechcrm tlacit na pilu lebo oni sa poznaju ovela dlhsie ako ja s nou.
Ale uz sa osobne nestretavaju a ani nechodi vonku tam kde on a ani jej uz len tak nevola a nepise smsk, ale stale sa raz za cas vrati k tomu ze ju chce a ze mohla pockat este ze on neprejavil svoje city ako chcel a podobne sracky.
Na vetu ze som to uz zazil som dostal odpoved ze nie je moja byvala a ze nech ju neporovnavam. Inac ma chape lebo ked sa jemne poskriepime tak ostane ticho lebo vie ze mam pravdu ale tak je dobry kamarat.
V den ked jej prvy krat napisal ze ju miluje mi napisala ze stratila kamarata a vtedy sa mu vyhybala oblukom ale to casom povolilo.
Bojim sa. Bojim ze sa ze ten tlak sa bude na mna zvysovat.
On zacal byt zodpovednejsi, menej sa flakat viac byt dospely a taky ako ja ak to tak mozem povedat.
Nechcem aby jej take veci pisal a hladal si dovody aby jej zavolal aj ked nevola ked vie ze sme spolu. Lebo si vie vypocitat ako pracuje a ako pracujem ja.

bingham

Farmar Jano:

Ja by som to riesil uplne inym sposobom...keby som videl ze chlapec nieco skusa...tak by som sa s nim stretol a "vysvetlil" mu to... ;)

len si davaj pozor aby ta nezobrala VB :D, lebo nieco podobne som riesil a musel som byt isty cas s ciganmi v jednej izbicke haha :)...

Ale tak Ucel svati prostriedky :)

elly

ja by som vyslovene povedala partnerovi ze mi to vadi, ze ty vies o co sa usiluje ten jej kamarat, a ze tebe sa to nepaci, povedat jej co si zazil v minulosti a ze to nechces zazit znova...tvarit sa, ze ti to nie je jedno je podla mna hlupost, ak ta partnerka aj po tomto ubezpeci, ze ta miluje tak by si jej mal verit

winki

No na začiatok skús trochu krotiť svoje vášne ako sa povie. Tlačením na pílu a tým že ona ťa musí stále ubezpečovať, že ťa miluje si ju skôr či neskor od seba len odoženieš. Tvoja priateľka má svoj vlastný rozum. Vie prečo je s tebou a prečo neni a doteraz ani nebolo so svojím predpokladám kamarátom ktorého pozná ovela dlhšie ako teba.
Buď sebavedomý a sebaistý muž ktorý s priateľkou rieši budúcnosť a nejaky kamoš ho nerozhádže.
Možno by si mohol skúsiť byť aj trochu lstivý v tom duchu že nepriateľov si máme držať blízko seba, skús navrhnúť nejaku spoločnú akciu aj s ním. Zoberte aj nejaké kamošky a možno sa zakuká do nejakej inej.