Bolesť

Príspevok v téme: Bolesť
Jakub123

ahojte,mám takýto problém mám 17 rokou a strašne túžim po dievčati nikdy som nedostal od dievčaťa pusu nieže by som sa bál ale ešte nebolo komu alebo sa bojím že to pokazím že nieje vhodná príležitosť ... za každým keď sa pozriem na iný pár je mi to strašne ľúto boli ma to ja neviem čo mám robiť niekedy by som to aj rád skoncoval ale keď si pomyslím na to že budem mať niekedy aj ja tak sa mi je trocha lepšie ale milujem jedno dievča je feministka viem že ju nikdy nezískam som panic a aj keď by som mohol mať dievča tak nakoniec mám myšlienky pri nej neviem čo mám robiť som sa na ňu namotal :(

Jakub123

to je ten problem ja som zabudol a ked som išiel na bus tak som tam videl jedno dievča strašne sa na nu podobala a všetko sa to vratilo

chladomor

Zo dňa na deň to určite nejde, ale keby si naozaj chcel (a to je ten problém), tak už za týždeň by si v zabúdaní spravil veľký pokrok a o mesiac by bolo po všetkom. Potom by sa to z času na čas vracalo, ale permanentne by to určite netrvalo.

alenka_maxova

a vies ty o tom, ze na svete je dalsich neviem kolko milionov bab, okrem tejto? Ano, si mladucky na to aby si to pochopil, ale v zivote to nefunguje tak, ze sa raz zamilujes a ostanes s tym clovekom navzdy. Cez vztahy sa vela toho ucime. Aj ty si sa mal nieco naucit z tejto skusenosti. Teraz je zrejme cas, aby si siel dalej :) Ked raz budes mat o desat rokov viac, budes sa smiat sam na sebe, uvidis. Neber to vsetko az tak prilis vazne. Stretnes dalsie dievca, s ktorym mozes prezivat vsetko, o com snivas. Tak hura do toho :)

chladomor

No dobre, to s tou milučokosťou som možno prehnal, ale pripomenulo mi to staré časy.
Ja som robil všetko opačne ako ti radí alena_maxova a žijem. Ako konkrétne žijem je však už druhá vec... radšej daj na jej rady.

Jakub123

Ona na mňa sere ano čital som to ona povedala že ma nechce už nikdy v živote vidieť ked som jej to povedal lebo je feministka a že dá zmlátiť ak sa jej ešte raz ozvem :((

alenka_maxova

:D pocuj, cital si, co som napisala? Ty si kludne aj sto raz denne pozri jej fotky...Tu nejde o to, ide o to, aby si zmenil sposob myslenia...lebo tymto pseudo utrapenym sposobom nic nedosiahnes...Naozaj nic. Kludne na nu mysli, predstavuj si, ake by to bolo...no v prvom rade si over jej city, ci aj ona tuzi po tebe tak, ako ty po nej. A hlavne sa probuh nelutuj :)

Jakub123

Keď ja myslím len na ňu to nejde chcem sa aj niečim zamestnať to nejde furt ako hlúpi si prezerám je foto a predstavujem si ako by to mohlo byť ale ...všetko je to inak :( Ked vidím že si niekto nevaži dievča tak my to príjde ľúto lebo ja by som za nu dal živoť a on si ju nevaží

alenka_maxova

Jakub, skus si zapamatat, ze odteraz vzdy ked bude prilezitost (napriklad k bozku), nemysli na to, ako vsetko pokazis, ale na to, ako si to uzijes spolu s tym dievcatom a ake to moze byt pekne. Ved ty si dopredu naplanujes, ako veci dopadnu zle a potom sa to aj tak stane! Musis mysliet opacne. Zacni pozitivne premyslat o sebe, aj o svete naokolo. Viem, budu chvile, kedy budes smutny, ale vzdy premyslaj o sebe ako o uspesnom chalanovi, ktory si plni svoje sny :) Uvidis, ze aj dievcata sa budu k tebe inak spravat. To ako sa citis vo vnutri, sa odraza na tvojom ksichtikuu :)