Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa holiť a nedorezat sa?

Príspevok v téme: Ako sa holiť a nedorezat sa?
pepo123

ahojte.. mam problemik... holim sa na tvari na dva krat , prvy krat idem v semere chlpkov, potom znovu nanesiem penu a idem v protismere chlpkov aby bolo oholenie dokonalé,a tvar hladučka... lenže vždy sa na ten druhy krat dorežem, a na tých miestach sa mi potom hlavne na brade chlpky zapalia... teda na druhý tretí den po oholení ked začnu rásť chlpky tak tam mam zrazu drobne pupačiky... ako tomu predísť ?
prosíííím pomožte.... :( :(

barbiee

chalani ak vam mozem poradit tak skuste taku tu ziletku od gillette, taku vibrujucu, to je uplne super, ja to kradnem bratovi niekedy, holim si s tym nohy a este v zivote som sa s nou neporezala :)

bingham

Wreck

No urcite nie obycajnym mydlom to je pre tvar to najhorsie co mozes spravit

pepo123

ja sa holim v smere a nemam ziadny problem...a to je zrejme najlepsie...takto sa mozes holit kazdy den

ked sa oholis v protismere tak je mala pravdepodobnost ze sa ti to nezapali, hlavne ked mas citlivu pokozku... a navyse v tom nevidim ziadny rozdiel, lebo hladsie to sice mas ale kolko ??? - len chvilku...

wreck

pepo123, zakladom uspechu je maximalne odmastit tvar pred nanesenim kremu. namoc si tvar, obycajnym mydlom si vytvor na nej bohatu penu a dobre sa dlanami vysuchaj. oplachni a zopakuj to este raz. az potom nanes krem.

ked si mastny, ziletka nema dobry zaber, lebo klze po povrchu. pri holeni pokojne rob ksichty na zrkadlo v snahe napnut holenu cast. najma oblast hrdla je problematicka. a neboj sa pouzit aj stetku na zahustenie peny.

ked toto vsetko dodrziavam, dokazem sa zosekat po smere, proti smeru, a aj pod vsetkymi dalsimi uhlami.

cepel: wilkinson protector 3
krem: lavera for men
afershave: ziadny

pepo123

ked som zarastený je to škarede, no fuj...
ked sa len v smere chlpkov neni to pekne hladke... čo teda robiť ? :(
dalsie napady ... ??? :(

Laci558

Pouzivaj aj dobru vodu po holeni, plus plati to co napisal Maros. Ja necitim potrebu aby som si musel holit tvar. No ale potom citim potrebu aby som videl kto sa skryva za tymi chlpmi... :D

pepo123

použivam gillette fusion co ma tých 5ostrí...
lenže ked sa oholim v smere neni som oholený hladko, a necitim sa doobre neni som totiž dokonale hladko oholeny..ano s ihlou to riešim aj ja ale ked je ten chlpok malinký nemam ho ako vytiahnuť, a to nemožem robit do nekonečna...a s ihlou sa aj dopicham a tečie mi krv a tak...
a maros nechapem ked mam kvalitnu žiletku tak mi nastava problem?

Maros75

pepo.....hol sa len v smere rastu chlpov.
Chce to asi cas kym si pokozka zvykne aj na opacny postup.Ak mas kvalitnu zilektu,ta dokaze ozaj dostat chlp aj pod kozu a ten sa casom zacne tocit nie von,ale do vnutra pokozky.Vtedy nastava problem.Ja ssom to riesil tym,ze som ho ihlou vytiahol z pokozky von.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.