Kolko casu travite so svojim partnerom?

Príspevok v téme: Kolko casu travite so svojim partnerom?
0vecka

to je u nas vecny problem ...

makam od rana do vecera potom idem do posilovne a vecer mam este tak hodku dve cas (ako kedy niekedy ani to nie)...

raz v tyzdni zajdem za svojou priatelkou a u nej prespim a vikendy sme cele spolu teda od piatku do nedele vecer... pricom by som rad jeden den travil sam alebo proste mal program nezavisli na nej...

tym myslim styl napr. ze v sobotu rano by som niekam siel a vratil sa v sobotu vecer pretoze tato situacia ma strasne vycerpava...

ako je to u vas ? zda sa vam to prehnane?

chapemta777

Ja som síce žena, ale rozumiem Ti. Teda neviem, či Ti to nejak pomôže, ale sú aj také ženy :D Rozhodne sa nepremáhaj a čím skôr to rieš.

coffee

my s priateľom žijeme, pracujeme v rovnakej firme, ale stále máme pocit, že na seba máme málo času. Ja väčšinou ráno vstanem v šesť, zacvičím si, nachystám raňajky, na ôsmé ideme do práce a vraciame sa po piatej, takže toho času veľa nezostáva. Víkedny už sú lepšie, to si přispíme, zájdime si niekam na výlet a podobne. Teraz sme treba boli v Luhačovicíh, zašli si na kolonádu a na výborný obed do francúzskej reštaurácie hotelalexandria.cz Radi spolu trávime čas, takže ani veľmi nemáme potrebu byť každý zvlášť. Treba teraz budem asi po 4 mesiacoch, každý zvlášť cez víkend. Ideme každý k rodičom zvlášť.

Maoam

doubledog, mozno aj preto, ze zeny medzi sebou su vlastne vkuse superkami a jedna druhej nedopraje a jedna druhej neprezradi ziadne know-how, cest vynimkam a tych je sakra malo

snad len matka dcere, ak je matka v pohode a na dcere jej zalezi - tak ta ano alebo este nejaka ina zena, ktorej zalezi na tom, aby si mlada baba neznicila zivot, cize starka, teta, suseda...ale ak nemas takuto osobu ako dievca, mas fakt smolu a pekne sa popalis

doubledog

ved ja netvrdim, ze taka zena je blba.
podla mna je tazke sa to naucit, ved ja som muz, tak dobre viem, akej manipulacie sme voci vam schopni :)
ja len tak rozmyslam nad tym, ako to, ze ste si to vy zeny uz nejak nezorganizovali, ze nemate nejaku spolocnu aktivitu, ktora by nejak zabezpecila to, aby sa to zeny nedozvedali tak neskoro. proste nejaka skola vztahov alebo co.

Maoam

doubledog: a teda, nie vsetky baby, ktore vpadli do velmi zlych vztahov, su blbe, mnohe proste vysli z takehoto rodicovskeho domu a najprv prejdu sokovou terapiou, ze 'vsetko je uplne inak', to nejaky cas trva, ked je taka baba konfrontovana s tym, ze to, v com zila 20r alebo dlhsie, vobec nie je pravda + nema ziadnu osobnu vybavu a odolnost + vsetko, v co verila, je v cudu, musi sa najprv ostrielat, ziskat nejake skusenosti (väcsinou negativne) a potom zacne premyslat a prepinat sa, takze tento proces nejaku dobu trva

ale samozrejme existuju aj zeny, ktore su nepoucitelne alebo menej inteligentne, tie to opakuju donekonecna, niektore cely zivot

doubledog

tina
to by som musel poznat detaily, aby som sa vedel vyjadrit

maoam
hej, to suhlasim, takato vychova, co spominas, velke perpektivy nedava.

Maoam

TinaM: jj, tak muzi velmi dobre vedia klamat a ked chcu nejaku dostat, vedia velmi dlho vyvijat mimoriadne aktivity a simulovat lasku, skutocny zaujem, vztah...s tym naprosto suhlasim.

Maoam

Doubledog a vies, este sa k tomu pridava fakt, ze dievca, ktore sa vymyka priemeru, ma vlastnu hlavu a neda sa lahko manipulovat, je aj v skupine bab rovesnicok automaticky outsiderka, jedine ak ma to stastie, ze v okoli je kamoska podobneho razu a niekoho teda ma. Inak je to tazke, fakt...

Plus samotna spolocnost, vsak vies sam, co sa od zien vyzaduje, dalej media, casopisy, tlak okolia, inych zien. FAkt nie je lahke sa voci tomu vzopriet a ako baba ist vlastnou cestou.