Kolko casu travite so svojim partnerom?

Príspevok v téme: Kolko casu travite so svojim partnerom?
0vecka

to je u nas vecny problem ...

makam od rana do vecera potom idem do posilovne a vecer mam este tak hodku dve cas (ako kedy niekedy ani to nie)...

raz v tyzdni zajdem za svojou priatelkou a u nej prespim a vikendy sme cele spolu teda od piatku do nedele vecer... pricom by som rad jeden den travil sam alebo proste mal program nezavisli na nej...

tym myslim styl napr. ze v sobotu rano by som niekam siel a vratil sa v sobotu vecer pretoze tato situacia ma strasne vycerpava...

ako je to u vas ? zda sa vam to prehnane?

0vecka

2 alenka_maxova jej moc ani nie ale tak sa tvarila pritom ze no co mam robit... a nemyslim je normalne ze manzelia nerobia vsetko spolu ... :)

alenka_maxova

nuz a jej by moc vadilo, keby si si vyhradil ten jeden spominany den len pre seba? Ja som s drahym len cez vikend, lebo cez tyzden nas deli 220 kilakov a nemame problem si obca odkrojit az z vikendu, ze sme kazdy niekde inde. Ale nebyva to tak casto, lebo sme strasne radi spolu. Nuz, ked budes raz (ak budes) v manzelstve, uz nebudes samostatna jednotka...si to radsej uzi ted :)

sweater*

neviem, kazdy par si organizuje cas podla seba, niekto je spolu kazdy den iny len obcas ako ty s priatelkou. ono podla mna skus sa tak s nou dohodnut na tom vikendovom dni volna, mozno jej to tiez bude vhod. a mozno po case si budete stale viac chybat a budete spolu castejsie a moznoze zistite ze vam je lepsie samym, tazko poevdat zivot je nevyspitatelny :) ale co si ozaj myslim je ze clovek by mal robit veci ktore chce, nie sa do niecoho nasilu nutit, teda nie uplne vzdy sa to da ale je to ponate ako celok :)

Vemeno

A ako teda vies, ze je to tvoja partnerka, ked s nou travis len tolko casu? ALe na druhej strane mozes byt rad, lebo sa tu najdu aj take, ktore za vztah povazuju telefonovanie, alebo stretnutie raz do mesiaca.

0vecka

2 sweater* je to mozne ale nejako sa mi nezda ze by ludia okolo mna ktory niekoho mali boli stale spolu, normalka bola vzdy ze som zasiel s kamosom na jedno a on svoju babenku nechal doma... ale nikdy som sa tym nezaoberal... mne pride len prirodzene ze nemozem byt s niekym stale, ale kvoli tomu predsa nebudem zit samotarsky...

sweater*

ja uplne zboznujem to ze svoj cas mozem organizovat len podla seba a venovat sa tomu comu chcem ja a preto nechcem ist za ziadnu cenu do vztahu, mam pocit ze by ma to len obmedzovalo... mozno si na tom rovnako

Maros75

Ovecka.......najskor si urob poriadok v hlave co je pre teba dolezitejsie a preco. Neviem ci taky vztah ma zmysel.....