stale spim

miso 21

jednoznacne chod k psychiatrovi ... neboj sa nieje to nic hrozne ... predpise ti lieky na spatne vychytavanie serotoninu SSRI (napr CITALOPRAM ) po par tyzdnoch sa ti polepsi ... naberies novu energiu ... ver mi viem o com hovorim mam podobne problemy ...

Jefitto

Nebol si niekedy nedávno v afrike, alebo v takýchto oblastiach? Je tam živočích- jednobunkovec trypogonan (alebo tak nejako), ktorý spôsobuje spavú nemoc.

J111

Ja som v nemocnici poznal jednu pani a ta bola permanentne unavena, cosi chronicke, ale uz neviem presne ako sa to vola. Ale mozno to je z tych antidepresiv, mne moj brat hovoril, fevarin a spat:D Uz ho nastastie neberiem, beriem len antipsychotika a tie zaberaju ako antidepresiva, ale asi nie u kazdeho. Drzim ti palce. Podla mna si mozno z niecoho velmi unavena, nehrajes nahodou pocitacove hry? Moj brat po nich spi jak medved.

Lucia152

chcela som napísať aby si si dal urobiť komplexné vyšetrenie krvi.napr. ja mám nedostatok železa a taktiež sa cítim unavená ale u teba je to skôr asi psychické.. možno chronická únava?

aurika

..aj ja večne len spím...doobeda vydržím manuálne pracovať cca 5hodín, potom si musím na dve hodinky zdriemnuť a potom zas trochu zacvičiť-cca 4hodinky som hore a potom zas hodinku spím...potom som zas hore 3-4hodinky a idem spať na 8hodín v noci...partner aj deti su už z toho na nervy...-(

DzanaFX

psychológ? :-/ Asi potrebuješ pomoc...Alebo si nájdi zmysel života a choď za tým, je jedno čo to bude, potrebuješ cieľ, aby si nabral energiu a smer...