Okradli ma v nemocnici

bibba

viem, ze do klietky ma zavreli asi kvoli tomu, aby som sebe, alebo niekomu inemu nieco nespravila, ale ked som sa vypytala na zachod som bola taka stastna, ze v tej klietke nie som, ze som sa presla po oddeleni a nasla som fajciarsku miestnost, vypytala som si jednu cigaretu od jedneho chalana, kedze svoje som mala tiez v kabelke a u nich, doteraz mam modriny z toho jak ma tam nejaky sanitar tahal za ruku silou po schodoch, aj ked asi som mala "posluchat" jak pes, kedze to bola psychiatria, ale z tej klietky mi strasne drbalo uz...

bibba

majky, suhlasim s tebou... sakra, tak som nasrata, ze to kvoli tomu nemozem ani nejak "otvorit".. tento pripad :DD ja som isla povodne nieco kupit, ale ten den skoncil uplne inak... aj to som nizsie pisala...

Maoam

no zrejme to tam patri k beznym praktikam a vyuzivaju prave to, ze tam maju psychiatrickych pacientov, takze vedia, ze väcsina to nebude riesit :-/

majkyy111

aha no ak si isla kamsi na psychiatricke oddelenie tak do toho by som sa nepustal.. spravia z teba uplneho magora aj vedenie nemocnice aj policajti a este sa to bude aj verejne riesit... to radsej kaslat na to a nabuduce si dat pozor.
(inak mozes to nejak opisat ako si sa dostala na psychiatriu s 500 eurami?:D)

bibba

pisala som nizsie, ze neviem ci to ma zmysel, lebo este spravia psychopata zo mna, kedze ma tam nepriviezli kvoli infarktu, ale psychickym problemom. preto neviem ako sa mam k tomu postavit. mama mi napriklad hovori, ze by som bola fakt sprosta, keby som sa do toho pustila... ale ja taketo veci neznasam a neviem to len tak prekusnut. neviem co si o sebe vazne myslia. a presne toto som aj hovorila vcera doma, ze to dam aj do noveho casu a neviem co :D ale tak mama ma iba vysmiala :D

majkyy1111

to je znama vec ze v nemocniciach (a zvlast v mestach ako BA) je kradnutie osobnych veci pacientov na dennom poriadku... ja by som normalne to dal na policiu a riesil to... neviem kolko mesacne zarabas ale ja by som sa 500 eur len tak bez boja nevzdal:D